
Дитячий триколісний електромотоцикл BMW із світлом передніх фар JT5008L-3 Червоний
5 499 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JT5008L-3
Дитячий триколісний електромотоцикл BMW із світлом передніх фар JT5008L-3 Червоний
Дитячий мотоцикл JT5008L-3, BMW, шкіряне сидіння - відрізняється високою маневреністю та легкістю управління, в рух він наводиться педаллю газу, якщо педаль відпустити, то мотоцикл зупиняється, іграшка оснащена світловими та звуковими ефектами, які розважатимуть дитину при їзді.
Дитячий мотоцикл JT5008L-3 створений у стилі справжнього спортивного мотоцикла BMW, тому, напевно, дуже сподобається дитині, дана модель обладнана трьома колесами, що забезпечує високу стійкість і робить їзду безпечнішою.
Дитячий мотоцикл JT5008L-3 має два двигуни, вони працюють від акумулятора великої ємності, завдяки чому дитина зможе кататися на мотоциклі довгий час, ця модель має м'яке шкіряне сидіння, що забезпечує максимально комфортну їзду.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Матеріал коліс: пластик
- Матеріал машини: пластик
- Матеріал сидіння: пластик
- Максимально допустиме навантаження: до 30 кг
- Тип: Електромобіль
- Тип кузова: Мотоцикл
- Розмір передніх коліс/дисків: 24см/18см
- Розмір задніх коліс/дисків: 21см /16см
- Кількість V/RPM у моторі: 2*
- Мотор: 6V/RPM15000
- Батарея 12V4,5AH
- Заряджання V/mA: 12V / 500mA
- Час на зарядку: 8-12ч
- Вік дитини: від 3-х років
- Старт: 1 кнопка
- Швидкість: 3-5км/год
- Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 1
- Світло: Фари - передні,
- Звук: Музика - MP3 + USB, регулювання гучності
- Сигнал: на панелі
- Рух вперед/назад: кнопка
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: немає
Розміри висоти:
- Ширина по дзеркалах/колесах: 41 см
- Ширина посадкового місця: 11 см
- Висота від підлоги до сидіння: 37 см
- Висота до керма: 48 см.
- Висота від підлоги до сидіння: 25 см.
- Висота від підставки для ніг до сидіння: 48 см.
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 82 см
- Ширина: 41 см
- Висота: 53 см
- Вага: 7,6 кг
Габаритні розміри упаковки та вага:
- Довжина: 82 см
- Ширина: 40 см
- Висота: 30 см
- Вага: 9,6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Регулятор гучності, Передні фари, MP3-роз'єм |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота | 53 см |
| Діаметр задніх коліс | 210 мм |
| Діаметр передніх коліс | 240 мм |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 42 см |
| Ширина задніх коліс | 21 мм |
| Ширина передніх коліс | 240 мм |
| Ширина по дзеркалах | 41 см |
| Ширина по колесам | 41 см |
| Ширина сидіння | 11 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 5 499 ₴









