
Квадроцикл дитячий на акумуляторі зі звуком на панелі та світлом фар Bambi M 5008EBL-8 Рожевий
8 099 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5008EBL-8
Квадроцикл дитячий на акумуляторі зі звуком на панелі та світлом фар Bambi M 5008EBL-8 Рожевий
Дитячий квадроцикл M 5001EBLR - базується на великих EVA колесах, що робить їзду більш м'якою і комфортною, ця модель має дистанційне керування, що дозволяє батькам катати на квадроциклі початківців, також дитина може вручну водити квадроцикл за допомогою керма і педалі газу.
Дитячий квадроцикл M 5001EBLR має зручне шкіряне сидіння, на передній панелі встановлена функціональна магнітола, таким чином дитина може слухати під час прогулянки улюблену музику.
Дитячий квадроцикл M 5001EBLR має чотири мотори, що дозволяє розвивати велику швидкість і з легкістю долати круті підйоми, дана модель є стильним, потужним, якісним і функціональним квадроциклом, який зможе стати відмінним придбанням для вашої дитини.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал: пластик
- Матеріал сидіння: еко-шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 35 кг
- Вік: від 3-8 років
- Тип: Електромобіль
- Тип кузова:
- Мотор: 2*12V / RPM12000
- Батарея: 12V10AH
- Час зарядки: 8-12 год
- Зарядка: 15V / 1000mA
- Старт: з кнопки, звук при старті
- Швидкість: 2,2-4,3 км/год
- Рух: вперед, назад – кнопкою
- Світло: Фари - передні
- Кількість місць: 1
Габаритні розміри та вага:
- Довжина: 95 см
- Ширина: 58 см
- Висота: 71 см
- Вага: 20,1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 4.3 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Передні фари, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 71 см |
| Вага | 20.1 кг |
| Ширина передніх коліс | 300 мм |
| Ширина задніх коліс | 300 мм |
| Ширина сидіння | 16 см |
| Ширина по дзеркалах | 58 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 40 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки | 8 годин |
- Ціна: 8 099 ₴


