
Хит продаж
-9%
Квадроцикл дитячий на акумуляторі з пультом та швидкістю 8 км/год Bambi M 4081EBLR-2-3 Червоний
12 399 ₴
11 299 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4081EBLR-2-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадроцикл дитячий на акумуляторі з пультом та швидкістю 8 км/год Bambi M 4081EBLR-2-3 Червоний
Дитячий квадроцикл на акумуляторі Bambi M 4081 - являє собою потужний повнопривідний квадроцикл, обладнаний великими EVA колесами, що дозволяє кататися на ньому по високій траві і ґрунтовій дорозі. Дитячий квадроцикл M 4081 має два потужні мотори і якісний акумулятор, заводиться квадроцикл з ключа, управління швидкістю здійснюється за допомогою педалі газу, особливістю даної моделі є те, що в комплекті є пульт дистанційного керування, що дозволяє катати початківців. Дитячий електромобіль оснащений гідним набором розваг, у нього світяться передні та задні фари, а також плеєр, який дозволяє слухати улюблену музику, сидіння квадроцикла зроблено з екошкіри.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал: пластик
- Матеріал сидіння: еко-шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 50 кг
- Вік: від 3-х років
- Тип: Електромобіль
- Тип кузова:
- Мотор: 2шт / 12V / RPM12000
- Батарея: 12V9AH
- Час зарядки: 8-12 год
- Зарядка: 12V/1A
- Старт: педаль, поворот ключа
- Швидкість: 3-8 км/год
- Рух: тумблер
- Світло: Фари - передні, задні, тумблер.
- Звук: регулювання гучності
- Додатково: SD - слот/карта пам'яті, MP3, USB, FM, індикатор батареї
- Пульт управління: 2,4G, BLUETOTH (STOP BUTTON)
- Кількість місць: 1
Габаритні розміри та вага:
- Довжина: 117 см
- Ширина: 71 см
- Висота: 76 см
- Вага: 20,4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Регулятор гучності, FM-приймач, Світлові ефекти, Передні фари, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 117 см |
| Ширина | 71 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 20.4 кг |
| Діаметр передніх коліс | 370 мм |
| Діаметр задніх коліс | 370 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 11 299 ₴








