
Топ продаж
Дитячий квадроцикл на акумуляторі з музикою Bambi M 4624EBLR-2-6(24V) Жовтий
14 616 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4624EBLR-2-6(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий квадроцикл на акумуляторі з музикою Bambi M 4624EBLR-2-6(24V) Жовтий
Дитячий квадроцикл Bambi M 4624EBLR - оснащений дистанційним керуванням, за допомогою пульта батьки зможуть катати малюків, квадроцикл є потужним і красивий квадроцикл, який стане чудовим подарунком для вашої дитини. Дитячий квадроцикл має легке керування, а також зручну та надійну конструкцію, щоб уберегти дитину від падіння ззаду за сидінням є спинка, транспортний засіб обладнаний великими колесами, виготовленими з м'якого та якісного матеріалу. Квадроцикл обладнаний яскравими фарами, в цій моделі встановлені два двигуни і один акумулятор, катаючись на квадроциклі, дитина зможе слухати улюблену музику.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал: пластик
- Матеріал сидіння: шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 35 кг
- Вік: від 3-8 років
- Тип: Електромобіль
- Тип кузова:
- Мотор: 2шт / 24V / RPM20000 / 200W
- Батарея: 12V4,5AH. 2 шт
- Зарядка: 24V / 1000mA
- Старт: поворот ключа, педаль, звук при старті
- Швидкість: 3-5 км/год
- Перемикання швидкостей: перемикач
- Кількість швидкостей: на квадроциклі – 2, на пульті – 3.
- Рух уперед, назад: тумблер
- Світло: Фари - передні, задні.
- Звук: регулювання гучності, музика
- Додатково: MP3, USB, індикатор батареї
- Пульт управління: 2,4G, BLUETOTH (STOP BUTTON)
- Амортизатори: задні
- Кількість місць: 1
Габаритні розміри:
- Довжина: 115 см
- Ширина: 72 см
- Висота: 78 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електромотоцикл |
| Виробник | Bambi |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Захисний бампер | Спереду |
| Колір | Жовтий |
| Передачі | Автоматична коробка |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Розміри | |
| Ширина | 72 см |
| Діаметр задніх коліс | 360 мм |
| Довжина | 115 см |
| Висота | 78 см |
| Діаметр передніх коліс | 360 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 200 Вт |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
- Ціна: 14 616 ₴











