
Топ продаж
-9%
Дитячий електромобіль BMW M5 з пультом та музикою Bambi M 4791EBLR-3 Червоний
14 699 ₴
13 349 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4791EBLR-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль BMW M5 з пультом та музикою Bambi M 4791EBLR-3 Червоний
Дитячий електромобіль BMW M5 Bambi M 4791 - має приголомшливий дизайн, виконаний у стилі популярного седана BMW M5, дана модель змогла об'єднати в собі високу якість, комфорт і функціональність, що робить таку машину гідним подарунком для дитини.
Дитячий електромобіль M 4791 обладнаний магнітолою на якій дитина зможе слухати музику, також у машини світяться фари, що робить їзду ще веселішою та цікавішою, ця модель має шкіряне сидіння, дитину можна зафіксувати за допомогою ремінця безпеки.
Дитячий електромобіль має просте керування, яке може здійснюватися як вручну самою дитиною, так і батьками за допомогою пульта керування.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал: пластик
- Матеріал сидіння: шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 30 кг
- Вік: від 1 року
- Тип: Електромобіль
- Тип кузова: Автомобіль
- Мотор: 2шт / 12V / RPM12000
- Батарея: 2V10AH, 1 шт
- Час зарядки: 8-12 год
- Час їзди: 1-2 години
- Зарядка: 12V / 1000mA
- Старт: кнопка, звук при старті, повільний - старт, повільний - стоп.
- Швидкість: 3-5 км/год
- Перемикання швидкостей: перемикач
- Кількість швидкостей: на квадроциклі – 2, на пульті – 3.
- Рух уперед назад: важіль
- Перемикання швидкостей: перемикач
- Світло: Фари - передні, задні; панель, низ корпусу, кнопка вкл/викл світла
- Звук: регулювання гучності, музика, чіп, сигнал на кермі
- Додатково: MP3, USB, індикатор батареї, BLUETOOTH
- Пульт управління: 2,4G, BLUETOOTH(STOP BUTTON)
- Сидіння: регулювання ближче, далі; ремені безпеки
- Функція: відчинення дверей убік, передня ручка висувна, колеса маленькі ззаду
- Амортизатори: задні. задні
- Ремені безпеки: 5-ти точкові
- Кількість місць: 1
Розміри висоти:
- Ширина по дзеркалах/ колесам: 74 см / 61 см
- Розмір коліс/дисків: 25 см / 22 см
Габаритні розміри машини:
- Довжина: 126 см
- Ширина: 61 см
- Висота: 55 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електромобіль |
| Виробник | Bambi |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Лакований кузов, Ремені безпеки, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Марка | BMW |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вікова група | Від 1 року |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Колір | Червоний |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Розміри | |
| Ширина | 61 см |
| Ширина по дзеркалах | 74 см |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Довжина | 126 см |
| Висота | 55 см |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
- Ціна: 13 349 ₴











