
Джип дитячий на потужному акумуляторі двомісний з музикою Bambi M 4969(2)EBLR-4(24V) Бірюзовий
17 019 ₴
15 449 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4969(2)EBLR-4(24V)
Джип дитячий на потужному акумуляторі двомісний з музикою Bambi M 4969(2)EBLR-4(24V) Бірюзовий
Дитячий електромобіль M 4969(2)EBLR (24V) двомісний - є стильним, потужним і функціональним джипом, який зможе забезпечити дитині веселе і цікаве проведення часу, корпус іграшки виконаний з міцного пластику, що забезпечує йому надійність і довговічність.
Дитячий електромобіль M 4969(2)EBLR (24V) має двомісне сидіння, завдяки чому на ньому одночасно зможуть їздити двоє дітей, сидіння виконане з екошкіри, діток можна пристебнути ремінцем безпеки, колеса біля джипа зроблені з м'якого EVA, ззаду є амортизатори.
Дитячий електромобіль M 4969(2)EBLR (24V) зможе розважити дитину відмінними світловими та звуковими ефектами, у джипа красиво світяться фари, а також є музика, в комплектацію входить пульт дистанційного керування.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал: пластик
- Матеріал сидіння: шкіра
- Мотор 2шт по 150W / RPM1800
- Акумулятор 24V/10AH
- Індикатор заряду батареї
- Двомісне шкіряне сидіння
- М'які колеса EVA
- Амортизатори
- Час на зарядку 8-12 годин
- Зарядка 24V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт - кнопка, педаль газу
- Повільний старт та стоп
- Кількість швидкостей: в машині – 1 шт., на пульті – 3 шт.
- Максимальна швидкість – до 5 км/год
- Рух вперед-назад - кнопка
- Світлові та звукові ефекти, світяться фари
- Музика, звук при старті, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, MP3, USB роз'єм
- Ремінь безпеки
- Максимальне навантаження – до 59 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4 G BLUETOOTH (STOP BUTTON)
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 123 см
- Ширина: 78 см
- Висота: 80 см
- Вага: 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Баггі |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 59 кг |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 123 см |
| Ширина | 78 см |
| Висота | 80 см |
| Вага | 30 кг |
| Діаметр передніх коліс | 320 мм |
| Діаметр задніх коліс | 320 мм |
| Ширина по дзеркалах | 78 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 150 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 15 449 ₴











