
Баггі дитячий двомісний на акумуляторі з світловим ефектом Bambi JS3168EBLR-3(24V) Блакитний
22 499 ₴
20 449 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JS3168EBLR-3(24V)
Баггі дитячий двомісний на акумуляторі з світловим ефектом Bambi JS3168EBLR-3(24V) Блакитний
Дитячий електромобіль JS3168EBLR двомісний, EVA колеса – виконаний у вигляді справжнього позашляховика, джип має великі EVA колеса, що забезпечують м'яку та комфортну їзду, ця модель оснащена двома сидіннями, що дає можливість кататися на авто двом діткам.
Дитячий електромобіль JS3168EBLR (24V) має зручне та просте керування, якщо вашому малюку поки рано самому сідати за кермо, то ви можете катати його на машині за допомогою пульта керування, а більш дорослі та досвідчені користувачі мають можливість водити авто самостійно за допомогою керма.
Дитячий електромобіль JS3168EBLR (24V) має світлові та звукові ефекти, у джипа красиво та яскраво світяться фари, на передній панелі є функціональна магнітола, на ній дитина зможе слухати музику з картки пам'яті.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал: пластик
- Матеріал сидіння: еко-шкіра
- Двигун; 2шт / 24V / RPM20000
- Батарея: 24V7AH
- Індикатор заряду батареї
- Амортизатори
- Час на зарядку 8-12 годин
- Зарядка 24V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт - звук при старті, з кнопки
- Повільний старт та стоп
- Кількість швидкостей: у машині – 2 шт., на пульті – 3 шт.
- Максимальна швидкість – до 6 км/год
- Рух вперед-назад – кнопка
- Світлові та звукові ефекти, фари, що світяться
- Музика, звук при старті, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі USB+MP3
- Ремінь безпеки 2-х точкові
- Максимальне навантаження – до 50 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4G BLUETOOTH (STOP BUTTON)
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 149 см
- Ширина: 106 см
- Висота: 65 см
- Вага: 34,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Баггі |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 149 см |
| Ширина | 106 см |
| Висота | 65 см |
| Вага | 34.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 350 мм |
| Діаметр задніх коліс | 350 мм |
| Ширина сидіння | 27 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 34 см |
| Ширина по дзеркалах | 106 см |
| Ширина по колесам | 106 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 120 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 20 449 ₴












