
Топ продаж
Підлітковий квадроцикл на акумуляторі Profi з ручкою газу Bambi HB-EATV800N-2 V3 Чорний
23 449 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HB-EATV800N-2 V3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлітковий квадроцикл на акумуляторі Profi з ручкою газу Bambi HB-EATV800N-2 V3 Чорний
Підлітковий квадроцикл Profi HB-EATV800N - виглядає круто і потужно, у квадроциклі встановлено три акумулятори та потужний електродвигун, великі надувні колеса та амортизатори дозволяють з комфортом кататися навіть бездоріжжям.
Квадроцикл HB-EATV800N має посилену металеву раму, тому розрахований витримувати великі навантаження, корпус квадроциклу виконаний із високоміцного пластику, якісні дискові гальма дозволяють швидко зупинити квадроцикл.
Квадроцикл HB-EATV800N має комфортне сидіння, ноги можна ставити на підставки, швидкість руху можна регулювати ручкою газу, передбачено обмеження максимальної швидкості, у квадроцикла світяться фари, спереду і ззаду є металевий багажник.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: гума (надувні)
- Матеріал: пластик, метал
- Матеріал сидіння: ПВХ
- Мотор: 1шт/800W/36V
- Батарея: 12V/12AH, 3 шт
- Час на зарядку 8-10 годин
- Зарядка: 36V/1,5A, круглий штекер
- Навантаження за вагою: до 65 кг
- Старт: поворот ключа, ручка газу
- Швидкість: до 20 км/год
- Перемикання швидкостей: ключ, ручка газу
- Рух уперед, назад: важіль
- Світло: передні та задні фари, кнопка вкл/викл
- Звук: Сигнал на кермі - кнопка
- Індикатор батареї
- Сидіння: 1-місне
- Амортизатори: 2 передніх, 1 заднє (з регулюванням жорсткості)
Габаритні розміри:
- Довжина: 110 см
- Ширина: 55 см
- Висота: 74 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Передачі | Автоматична коробка |
| Максимально допустиме навантаження | 65 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, Світлові ефекти, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Захисний бампер | Спереду і ззаду |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 74 см |
| Діаметр передніх коліс | 300 мм |
| Діаметр задніх коліс | 300 мм |
| Висота сидіння | 50 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 32 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 3 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 23 449 ₴






