
Новинка
Електроквадроцикл для підлітка на акумуляторі Profi з сигналом на кермі HB-EATV1000Q-3ST V2 Червоний
25 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HB-EATV1000Q-3ST V2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроквадроцикл для підлітка на акумуляторі Profi з сигналом на кермі HB-EATV1000Q-3ST V2 Червоний
Дитячий квадроцикл на акумуляторі Profi HB-EATV1000Q має високоміцну металеву раму, що дозволяє йому витримувати навантаження до 100 кг, комфортну їзду забезпечують великі надувні колеса і амортизатори покращеного типу.
Дитячий квадроцикл HB-EATV1000Q підходить для їзди ґрунтовою дорогою та бездоріжжям, потужний мотор забезпечує відмінну тягу, роботу двигуна забезпечують чотири акумулятори, квадроцикл заводиться за допомогою ключа, безпечну їзду гарантують надійні гальма.
Електромобіль Profi HB-EATV1000Q оснащений комфортабельним сидінням, у темний час доби дорогу освітлюють яскраві фари, дана модель поєднує у собі високу якість, надійність, практичність та довговічність.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Profi
- Матеріал коліс: гума (надувні)
- Матеріал: пластик, метал
- Матеріал сидіння: ПВХ
- Мотор: 1/1000W/48V
- Батарея: 12V/12AH, 4 шт
- Час на зарядку 8-10 годин
- Час їзди: 1 година
- Зарядка: 48V/2,5A, круглий штекер
- Навантаження за вагою: до 65 кг
- Старт: поворот ключа, ручка газу
- Кількість швидкостей: 2 шт
- Швидкість: до 26,5 км/год
- Перемикання швидкостей: ключ
- Рух уперед, назад: важіль
- Світло: передні та задні фари, кнопка вкл/викл
- Звук: Сигнал на кермі
- Індикатор батареї
- Сидіння: 1-місне
- Амортизатори: 2 передніх, 1 заднє (з регулюванням жорсткості)
Габаритні розміри та вага:
- Довжина: 119 см
- Ширина: 69 см
- Висота: 81 см
- Вага: 57 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 12 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 26.5 км/год |
| Передачі | Автоматична коробка |
| Максимально допустиме навантаження | 65 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Амортизатор, FM-приймач, Світлові ефекти, Передні фари, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 119 см |
| Ширина | 69 см |
| Висота | 81 см |
| Діаметр передніх коліс | 335 мм |
| Діаметр задніх коліс | 335 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 60 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 25 999 ₴









