
Топ продаж
Підлітковий квадроцикл з мотором 1500W світлом фар і сигналом Profi HB-EATV1500Q2-7(MP3) Помаранчевий
79 559 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HB-EATV1500Q2-7(MP3)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлітковий квадроцикл з мотором 1500W світлом фар і сигналом Profi HB-EATV1500Q2-7(MP3) Помаранчевий
Квадроцикл на акумуляторі HB-EATV1500Q2 - має яскраві передні фари, а також задній стоп сигнал, для прослуховування музики на передній панелі розташований плеєр, в цій моделі встановлені надійні і безвідмовні гальма гарантиру .
Квадроцикл HB-EATV 1500Q2 має покращений мотор потужністю в 1500W, завдяки цьому він здатний розвивати ще більшу швидкість, квадроцикл базується на високоміцній металевій рамі, що гарантує його надійність і довговічність дозволяє витримувати великі навантаження. Квадроцикл має стильний і сучасний дизайн, на такому квадроциклі можна з комфортом їздити навіть по бездоріжжю, він має надувні гумові колеса і має три амортизатори.

Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Profi
- Матеріал коліс: гума (надувні)
- Матеріал: пластик, метал
- Матеріал сидіння: еко-шкіра
- Мотор: 1шт/ 1500W / 60V
- Батарея: 12V/20AH, 5 шт
- Зарядка: 60V / 2,5A, круглий з трьома отворами
- Час зарядки: 8-10 год
- Час їзди: 1-2 години
- Навантаження за вагою: до 120 кг
- Старт: кнопка, ручний
- Кількість швидкостей: 4 шт
- Швидкість: до 48 км/год
- Перемикання швидкостей: перемикач
- Рух уперед, назад: кнопка
- Світло: передні та задні фари,
- Звук: Сигнал на кермі, музика, регулювання гучності
- Індикатор батареї
- Індикатор швидкості
- Сидіння: 1-місне
- Додатково: SD - слот+карта пам'яті, USB, FM, Індикатор батареї, індикатор швидкості
- Металевий каркас
- Амортизатори: 2 передніх, 1 заднє (з регулюванням жорсткості)
Габаритні розміри та вага:
- Довжина: 157 см
- Ширина: 93 см
- Висота: 102 см
- Вага: 129 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 12 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Передачі | 2 швидкості вперед |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, FM-приймач, Світлові ефекти, Передні фари, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Захисний бампер | Спереду і ззаду |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 157 см |
| Ширина | 93 см |
| Висота | 102 см |
| Діаметр передніх коліс | 450 мм |
| Діаметр задніх коліс | 440 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 79 559 ₴









