
Новинка
Дитячий електромобіль двомісний Maserati старт з кнопки та світло фар Bambi M 4993EBLR-6 Жовтий
18 699 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4993EBLR-6
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль двомісний Maserati старт з кнопки та світло фар Bambi M 4993EBLR-6 Жовтий
Дитячий електромобіль M 4993EBLR-6 двомісний, Maserati MC20 - виконаний у стилі справжнього двомісного спортивного автомобіля Maserati MC20, особливість даної моделі в тому, що у машини відкриваються двері, що напевно сподобається юному гонщику.
Дитячий електромобіль M 4993EBLR-6 має двомісне сидіння, тому на машині можуть кататися двоє діток, машина наводиться в рух педаллю газу, для зупинки достатньо прибрати ногу з педалі, також передбачена можливість дистанційного керування за допомогою пульта.
Дитячий електромобіль M 4993EBLR-6 крім реалістичного дизайну порадує дитину також комфортом та функціональністю, у машини є плеєр для прослуховування музики, а також яскраво світяться фари.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал машини: пластик
- Матеріал сидіння: еко-шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 59 кг
- Мотор: 4шт / 12V / RPM10000
- Батарея: 12V14AH
- Зарядка: 12V / 1500mA
- Вік: від 3-х року
- Старт: тумблер, звук при старті,
- Кількість швидкостей: 2 і 3 на пульті
- Рух уперед, назад: важіль
- Світло: Фари - передні та задні, панель
- Звук: музика, кермо, регулювання гучності, чіп
- Додаткові кнопки на панелі: MP3, USB, індикатор батареї
- Ремені безпеки: 3-х точкові, 2 шт.
- Додаткові функції: двері відчиняються в сторони
- Сидіння: 2 місне
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 152 см
- Ширина: 83 см
- Висота: 59 см
- Вага: 41 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 59 кг |
| Марка | Maserati |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Передні фари, Звукові ефекти, Мелодії, MP3-роз'єм, Ремені безпеки, Регулятор гучності, Дзеркала заднього виду |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Вага | 41 кг |
| Висота | 59 см |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Довжина | 152 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 41 см |
| Ширина | 83 см |
| Ширина по дзеркалах | 97 см |
| Ширина по колесам | 83 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 18 699 ₴











