
Топ продаж
Кишеньковий радіоприймач USB/MP3 B836S
598 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8208/EW
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіоприймач USB/MP3 B836S
Багатофункціональний радіоприймач з ліхтариком на бічній панелі. Працює від акумуляторних батарей. Є роз'єм для підключення навушників, можливість відтворювати музику з USB-носія чи карти пам'яті, підтримує формати MP3/WAV.
|
|
|
|
Тип |
Кишеньковий приймач |
|
Сумарна потужність звуку |
3W |
|
Частота |
100 Hz – 18 KHz |
|
Батареї |
2 акумуляторні батареї 18650 (2200 мАг) |
|
Вхід заряду |
DC5V 500mA |
|
Особливості |
Вихід на навушники, USB-роз'єм, Ліхтарик, Дисплей, Картридер |
|
Живлення |
Акумулятор |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BKK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кишеньковий приймач |
| Особливості | USB-роз'єм, Дисплей, Вихід на навушники, Ліхтарик, Картрідер |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Назва прайс-листа | NP-20230302-MIX-G |
| Вага | 200 кг |
- Ціна: 598 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 100 шт.





