
Новинка
-15%
Гірський велосипед Crosser P6-2 29 дюймів рама 17 Пурпурний
11 500 ₴
9 749 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Crosser P6-2 29 17 П
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Характерики:
- Розмір рами: 17"
- Колір рами: Фіолетовий
- Підвіска: хардтейл (амортизована вилка)
- Вилка: Оверсайз з локаутом
- Кількість швидкостей: 21
- Задній перемикач: SHIMANO TY300DD
- Передній перемикач: SHIMANO TZ500
- Тип гальм: дискові механічні
- Діаметр коліс: 29"

Опис:
Велосипеди Crosser P6-2 ідеально підійдуть початківцям, які хочуть якісні велосипеди, але ще не визначилися зі стилем катанія і не збираються експлуатувати його на повну котушку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Вікова група | З 12 років |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 130 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | Автоматичне, Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 17" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 9 749 ₴









