
Новинка
Дитячий ігровий квадратний манеж з м'яким дном та сіткою OMMI Класик графіт
1 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Классик графит
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий квадратний манеж з м'яким дном та сіткою OMMI Класик графіт
Дитячий ігровий манеж OMMI забезпечує дитині максимальний комфорт та безпечні умови для неспання.
М'яке дно захистить дитину від травм, але при цьому зручне для дитячих ніжок і для практики ходіння.
Сітка абсолютно прозора, тому дитині зовсім неважко побачити, що відбувається навколо неї та активно пізнавати світ.
Характеристики:
- Виробник: OMMI
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: метал, тканина, пластик
- Ніжки: Є
- Ручки: 2 шт
Розміри:
- Довжина: 110 см
- Ширина: 90 см
- Висота: 75 см
- Висота від дна до борту: 60 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ommi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від народження до 36-ти місяців |
| Комплектація пеленальним столиком | Ні |
| Матеріал виготовлення манежу | тканина, сітчаста тканина |
| Наявність навісної колиски для немовлят | Ні |
| Опори манежу | ніжки |
| Стать | Унісекс |
| Система захисту від довільного складання | Так |
| Стан | Новий |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Колір | Сірий |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Розміри у складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 80 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 1110 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 830 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження на манеж | 25 кг |
| Функція вібрації | Ні |
| Електронний музичний блок | Ні |
| Комплектація | |
| Матрац | Так |
- Ціна: 1 499 ₴






