
Топ продаж
Дитячий круглий батут на ніжках із захисною сіткою Profi MS 3229 діаметр 140 см
5 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 3229
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий круглий батут на ніжках із захисною сіткою Profi MS 3229 діаметр 140 см
Дитячий батут із сіткою MS 3229, діаметр 140 см, з сіткою - можна купувати для використання на атракціонах та спортивних секціях, стрибки на батуті відмінно піднімають настрій, а також сприяють розвитку вестибулярного апарату, на батуті можна займатися фітнесом, гімнастикою та е.
Дитячий батут із сіткою MS 3229 має сітку, яка встановлена по всьому периметру, вона забезпечує безпеку дитини і не дозволяє їй впасти, у сітці передбачені дверцята на блискавці.
Дитячий батут із сіткою MS 3229 поєднує в собі високу якість, надійність та практичність, дана модель має посилені W-подібні металеві опори, що забезпечують високу стійкість та надійність усієї конструкції.

Характеристики:
- Виробник: Profi
- Країна виробник: Китай
- Вікова група: Від 3 років
- Тип: Пружини
- Конструкція: Кругла
- Матеріал рами: Сталь
- Діаметр батута: 140.0 (см)
- Висота із сіткою: 158.0 (см)
- Максимальне навантаження: 70.0 (кг)
- Покриття труби каркасу: Полімерне порошкове.
- Кількість опор: 5 (шт.)
- Особливості: Всесезонний
- Розташування захисної сітки: Зовнішня
- Стан: Новий
- Розміщення: На вулиці
- Кількість пружин: 30
- Стрибкова поверхня: Полотно
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота з сіткою | 158 см |
| Діаметр батута | 140 см |
| Кількість опор | 5 (шт) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Різні кольори |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
- Ціна: 5 599 ₴







