
Топ продаж
-9%
Квадроцикл дитячий на акумуляторі з музикою та світлом фар Bambi M 3893EL-3 Червоний
3 749 ₴
3 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 3893EL-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадроцикл дитячий на акумуляторі з музикою та світлом фар Bambi M 3893EL-3 Червоний
Дитячий квадроцикл M 3893EL стане відповідним варіантом для тих, хто хоче придбати якісний, надійний і недорогий квадроцикл, дана модель поєднує в собі комфорт та функціональність, колеса квадроцикла виготовлені з EVA, їх неможливо проколоти, але при цьому вони відмінно пом'якшують нерівності дороги роблячи їзду комфортною .
Дитячий квадроцикл M 3893EL має потужний мотор, який працює від акумулятора, сидіння цієї моделі шкіряне, що допомагає забезпечити маленькому водієві максимальний комфорт.
Дитячий квадроцикл M 3893EL має міцний пластиковий корпус, під час поїздки малюка розважатимуть світлові та звукові ефекти, якими оснащений квадроцикл.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Шкіряне сидіння
- М'які колеса EVA
- Розмір колеса – 20 см
- Потужний двигун 20W, RPM 17500 про.
- Акумулятор 6V/4,5AH
- Зарядка 6V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт – тумблер, педаль
- Максимальна швидкість – до 3 км/год
- Рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари, музика
- Максимальне навантаження – до 20 кг
- Висота від підставки для ніг до сидіння - 19 см
- Висота до сидіння – 31 см
- Вага коробки: 6,4 кг
- Вага квадроцикла: 5 кг
- Розміри коробки: 62,5 х35, 5х28, 5 см
- Розміри квадроцикла: довжина – 67 см, ширина – 41 см, висота 43 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Мелодії, Передні фари, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 67 см |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 43 см |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Діаметр задніх коліс | 200 мм |
| Ширина сидіння | 19 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 19 см |
| Ширина по дзеркалах | 41 см |
| Ширина по колесам | 41 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 20 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 12 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 3 399 ₴








