
Розбризкувач для газону на 3 важелі з обертанням на 360 градусів Nozzle atomizer
199 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15864/MG
Розбризкувач для газону на 3 важелі з обертанням на 360 градусів Nozzle atomizer
У літній сезон найбільш важливим заходом при роботі в саду є правильний полив рослин, що підтримує їх розвиток та зовнішній вигляд. Садовий спринклер є важливим інструментом для поливу та зрошення. Завдяки цьому ви можете відмовитися від біганини садом зі шлангом, тому що, крім розміщення його в потрібному місці та підключення до нього води, він більше не вимагає участі людини.
Розбризкувач має стійку конструкцію, яка встановлюється прямо на землю без необхідності забивати її молотком. Крім того, за допомогою обертових наконечників можна регулювати зону роботи та відстань поливу. Кожен рукав має 4 форсунки в різних напрямках, що дозволяє поливати на відстані близько 15 м і поливати площу близько 175 м в залежності від напору води.

Переваги:
- Виготовлений із високоякісних компонентів.
- Можна підключити до шлангу за допомогою стандартного швидкороз'ємного з'єднання.
- Регулювання робочих зон за допомогою маніпуляторів, що обертаються.
- 12 отворів для поливу
- Радіус розпилення приблизно до 15 м.
Характеристики:
- Тип: форсунка для поливу / розбризкувач для поливу
- Діаметр: 20,5 см.
- Довжина рукава: 8 см.
- Висота: 9 см.
- Вага: 0,18 кг.
- Кріплення: швидкороз'ємне з'єднання
- Колір: зелений
- Матеріал: АБС-пластик.
Комплектація:
- Розбризкувач обертовий
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Дощівник круговий |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр | 205 мм |
| Максимальна площа зрошення | 15 кв.м |
| Форма зрошуваної території | Кругла |
| Стійкість до ультрафіолету | Да |
- Ціна: 199 ₴










