
Топ продаж
Дитячий електромобіль з музикою та світлом Джип Mercedes Benz Bambi M 3568EBLRS-11 Сірий
13 339 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 3568EBLRS-11
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль з музикою та світлом Джип Mercedes Benz Bambi M 3568EBLRS-11 Сірий
Дитячий електромобіль Bambi M 3568 - має розкішний дизайн, який створений у стилі популярного автомобіля Mercedes ML 350, дана модель може відкривати двері, колеса виготовлені з м'якого EVA.
Дитячий електромобіль M 3568 відрізняється високою якістю та комфортом, сидіння автомобіля зроблено зі шкіри, що робить їзду дуже зручною, дитина може пристебнутись до сидіння ремінцем безпеки, джип обладнаний дзеркалами та лобовим склом, що надає дизайну ще більшої реалістичності.
Дитячий електромобіль має великі та яскраві фари, машиною можна керувати як за допомогою керма, так і за допомогою пульта управління, що дуже знадобиться якщо у вас зовсім маленька дитина.
Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Максимально допустима вага: 25 кг
- Два двигуни 2х25W, 16000 оборотів
- Акумулятор 12V/9AH
- Індикатор заряду батареї
- Шкіряне сидіння
- Відчиняються двері
- М'які колеса EVA
- Розмір колеса – 22 см, розмір диска – 18 см
- Передні та задні амортизатори
- Заряджання RPM 1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт – кнопка
- Повільний старт, повільний стоп
- Кількість швидкостей: в машині – 1 шт., на пульті – 3 шт.
- Рух вперед-назад - важіль
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні та задні фари, кнопка УВІМК./ВИМК. світла, підсвічування панелі, звук двигуна, сигнал на кермі, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, mp3, SD слот, USB
- FM радіо
- Ремінь безпеки
- Дзеркала заднього виду
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4G (блютуз)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кліренс | 10 см |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Особливості | Передні фари, Амортизатор, Спідометр, Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду, Тахометр, Відчиняємі дверцята, Ремені безпеки, Мелодії, MP3-роз'єм, Світлові ефекти, Колонки, Лобове скло, Регулятор гучності |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 100 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Розміри | |
| Висота | 53 см |
| Діаметр задніх коліс | 220 мм |
| Діаметр передніх коліс | 220 мм |
| Довжина | 108 см |
| Ширина | 64 см |
| Ширина задніх коліс | 180 мм |
| Ширина передніх коліс | 180 мм |
| Ширина по дзеркалах | 64 см |
| Ширина по колесам | 55 см |
- Ціна: 13 339 ₴











