
Дзеркало відеореєстратор D60 12" Android 8.1 Сенсорний екран GPS
4 999 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15231/MG
Дзеркало відеореєстратор D60 12" Android 8.1 Сенсорний екран GPS
Прибути в потрібне місце якнайменше часу витративши на дорогу і дістатися туди без подій. Це основні заповіді водіїв, що особливо долають далекі відстані. Щоб забезпечити для цього всі умови, професіоналізму та сміливості з обережністю буває мало. На допомогу приходить просунута техніка з електронікою у вигляді дзеркала-відеореєстратора D60 .

Дзеркало – реєстратор з абсолютним максимумом можливих функцій
Швидкість та стабільність роботи пропонованого сучасного пристрою підтверджують складові основи роботи: процесори Cortex A53, 1.4 GHz.
Легше згадати, що не вміє сучасний реєстратор з величезним, для таких пристроїв екраном, діагоналлю 12 дюймів, ніж перерахувати те, що може. Вся поверхня дзеркала заднього виду є екраном. Наявність такого цінного компонента відеореєстратора дозволяє не тільки керувати численними функціями дотику на сенсорному екрані, але й повною мірою:
- Контролювати ситуацію на дорозі за допомогою камери з кутом огляду 170 градусів та можливістю чудово бачити та записувати події. З таким оглядом водій зможе контролювати не лише проїжджу частину, а й узбіччя.
- Використовувати в прямому ефірі за призначенням GPS навігатор з функціями A-GPS , за наявності SIM-крати, встановлення якої передбачено виробником.
- Активно користуватися можливістю користуватися інтернетом за допомогою Wi-Fi або SIM картки. Таким чином можна відвідати соціальні мережі, переглянути відео, фільми, концерти тощо.
- За допомогою бездротового з'єднання Bluetooth до камери можна підключитися за допомогою мобільних гаджетів і скористатися вмістом пам'яті та їх можливістю в плані, наприклад, прослуховування музики.
- Користування екраном має на увазі просування заднім ходом з трансляцією зображення з камери заднього виду. Таким чином ви зможете на екрані контролювати простір за машиною і оцінювати відстань до перешкод, користуючись розміткою. Виробник вказує на те, що зображення із задньої камери можна вмикати та рухаючись вперед, для оцінки ситуації.
- Використовуючи різні джерела пам'яті, можна переглянути відео або потрібні моменти подорожі в записі, переглянути фотографії.
- Наявність екрану та відеокамери забезпечують функціонування так необхідної кожному відповідальному водію функції ADAS , що робить поїздку безпечнішою та знижує ризик ДТП. Передбачено три рівні ADAS: високий, середній та низький рівень контролю безпеки на дорозі.
- Дане дзеркало - відеореєстратор оснащений точним G-sensor, що реагує на нестандартну ситуацію і зберігає запис процесу події. Ця функція увімкне камеру навіть у момент вашої відсутності вночі, при замаху на автомобіль, що знаходиться на парковці.
Технічні характеристики:
- Процесор: Cortex-A53, 1.4 Ghz
- Дисплей: 12″
- ОЗУ: 2 Гб
- ПЗП: 32 Gb
- Андроїд: 8.1
- WIFI: так
- Bluetooth: так
- GPS: так
- FM приймач: так
- Передня камера: Full HD 1920x1080p (30 кадрів/с.)
- Кут огляду: 170 °
- Задня камера: VGA 640x480p (25кадрів/с.)
- G-сенсор: Так
- Циклічний запис: Так
- Камера заднього виду: Так
- Паркувальний монітор: Так
- Карти пам'яті: Підтримка карт MicroSD (TF) до 32Gb
- Динамік: Вбудований
- Мікрофон: Вбудований
- USB: Mini USB 2.0 - підключення до ПК, заряджання
- Підтримка SIM картки: так (4G)
- Джерело живлення: Від прикурювача, 12-24В, DC перетворювач 5V
- Розміри: 28,5 х 7 х 2см
Комплектація:
- Дзеркало D 60 - 1шт.
- Зарядний пристрій 12V - 1шт.
- Камера заднього виду - 1шт.
- GPS антена - 1шт.
- Фірмова упаковка - 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість камер | 2 |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Формат стиснення | AVI |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Тип матриці | CCD |
| Режим запису | Безперервна, Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стабілізатор зображення | Ні |
| Наявність GPS | Так |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Mini |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 170 град. |
| Меню російською | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 4 999 ₴









