
Топ продаж
Дитячий електромобіль Джип Mercedes з музикою та світловими ефектами Bambi M 5038EBLR-1 Білий
10 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5038EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Джип Mercedes з музикою та світловими ефектами Bambi M 5038EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль Bambi M 5038EBLR Mercedes, м'які колеса - має крутий та реалістичний дизайн, створений у стилі справжнього автомобіля, дана модель має надійну та безпечну конструкцію, корпус зроблений з міцного пластику, а колеса з м'якого EVA.
Дитячий електромобіль Bambi M 5038EBLR має просторе шкіряне сидіння, яке забезпечить максимально комфортну їзду, дитину можна пристебнути до сидіння ремінцем безпеки, малюків можна катати використовуючи пульт управління, а старші діти зможуть керувати джипом самостійно за допомогою керма.
Дитячий електромобіль Bambi M 5038EBLR має світлові ефекти, а також музичний супровід, на панелі біля керма є функціональна магнітола, що дозволяє дитині слухати улюблену музику.

Характеристики:
- Тип: Джип
- Розміри товару:
- Довжина: 106 см
- Ширина по дзеркалам: 65 см
- Ширина по колесах: 55 см
- Висота: 52 см
- Вага: 14,5 кг
- Відстань від сидіння до педалей: 22 см
Допустимість навантаження
- По вазі: до 30 кг
- По віку: 3-8 років
Мотор
- Кількість/Вт/Об/хв: 4 × 20W
Акумулятор
- Кількість/Вольт/Аг: 12V 9AH
- Індикатор батареї: немає
- Зарядка: 12V / 1000mA
- Час на зарядку: 8-12 годин
- Індикатор зарядки: так
Старт
- Старт: з кнопки
- Звук при старті: немає
- Плавний старт у звичайному режимі: так
Швидкість
- Швидкість: 3-5 км/год
- Кількість швидкостей на панелі: 1
- Кількість швидкостей на пульті: 3
- Ручка газу: немає
- Педаль гальма: немає
Світло
- Фари: передні + задні
- Підсвітка: немає
- Кнопка вкл/викл світла: немає
Звук
- Музыка: MP3 + USB, AUX, SD
- Карта пам'яті: так
- Сигнал: на кермі
- Bluetooth: немає
Управління
- Пульт управління: 2,4G (STOP BUTTON)
- Додаток: немає
- Рух вперед/назад: тумблер
Сидіння
- Кількість місць: 1
- Ремені безпеки: 5-точкові
- Матеріал: еко-шкіра
- Ширина посадкового місця: 34 см
Колеса
- Матеріал: EVA
- Розмір передніх коліс/дисків: 21 см / 17 см
- Розмір задніх коліс/дисків: 21 см / 17 см
- Простий монтаж: немає
Корпус
- Матеріал: пластик
- Криша: немає
Амортизатори
- Передні: немає
- Задні: немає
Додаткові функції
- Двері відкриваються: в боки
- Демо-режим: немає
- Батьківська ручка: немає
- Додаткові колесики: немає
- Кондиціонер: немає
- Коврик: немає
- Прицеп: немає
- Додаткові елементи: запаска-багажник
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Дзеркала заднього виду, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Захисний бампер | Спереду і ззаду |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 52 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 210 мм |
| Діаметр задніх коліс | 210 мм |
| Ширина сидіння | 34 см |
| Ширина по дзеркалах | 65 см |
| Ширина по колесам | 55 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 20 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Mercedes-Benz |
- Ціна: 10 799 ₴





