
Топ продаж
-9%
Двомісний дитячий електромобіль Джип Mercedes з музикою та чохлом Bambi M 4259EBLR-2 Чорний
15 299 ₴
13 849 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4259EBLR-2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісний дитячий електромобіль Джип Mercedes з музикою та чохлом Bambi M 4259EBLR-2 Чорний
Двомісний дєтський електромобіль Bambi M 4259 - комплектується пультом дистанційного керування, що дозволяє батькам катати на машині малюків, які тільки навчаються їзді.
Дитячий електромобіль Bambi M 4259 створений у стилі легендарного джипа Mercedes, іграшка виглядає дуже красиво і реалістично, у неї навіть відкриваються двері, дана модель має два зручні шкіряні сидіння, завдяки цьому на машині одночасно зможуть кататися дві дитини.
Дитячий електромобіль Bambi M 4259 гарантує дітям веселе та цікаве проведення часу, колеса джипа виготовлені з м'якого EVA, що забезпечує максимально комфортну поїздку, з розваг у цій моделі є музика, а також світлові ефекти
Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Країна виробник: Китай
- Вік дітей: від 8 до 12 років
- Комфортне шкіряне сидіння
- Колеса EVА-гума (м'які, безшумні)
- Розмір колеса/диска - 28см/22см
- Амортизатори: передні та задні
- Два мотори 4шт/12V/RPM15000
- Максимальна швидкість - до 6 км
- Акумулятор 12V/7AH
- Цифровий індикатор заряду батареї
- Зарядка 12V 1500mA, штекер круглий одинарний
- Максимальне навантаження – до 59 кг
- Увімкнення/старт - кнопка
- Звук двигуна при старті
- Функція плавний старт/плавний стоп
- Кількість швидкостей: у машині - 2, на пульті - 3
- Рух вперед/назад - важіль перемикання
- Перемикання швидкостей – кнопка
- Світлові та звукові ефекти, світло передніх фар
- Кнопка вкл/викл світла
- Музика, регулювання гучності, звук двигуна
- Додаткові кнопки на панелі, mp3, USB, FM-радіо, Bluetooth
- Пульт керування 2,4G BLUETOOTH (STOP BUTTON) - радіус дії до 50 метрів
- Ремені безпеки: 3-х точковий
- Двері відчиняються в сторони
- Дзеркала заднього виду
- Матеріал корпусу: ударостійкий пластик
- Вага електромобіля: 35,5кг
- Розміри коробки: 135-76-43 см
Розміри мобіля:
- довжина – 146 см;
- ширина по дзеркалах/по колесах - 85см/75см
- висота – 63 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 59 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Ремені безпеки, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Захисний бампер | Спереду і ззаду |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 146 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 63 см |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Ширина по дзеркалах | 85 см |
| Ширина по колесам | 75 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Mercedes-Benz |
- Ціна: 13 849 ₴











