
Дитячий електромотоцикл Ducati на акумуляторі з додатковими колесами та світлом фар Bambi M 4104ELS-5 Салатовий
8 939 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4104ELS-5
Дитячий електромотоцикл Ducati на акумуляторі з додатковими колесами та світлом фар Bambi M 4104ELS-5 Салатовий
Дитячий мотоцикл Bambi M 4104ELS - рухається ручкою газу і зупиняється від натискання на педаль, мотоцикл має шкіряне сидіння, для більш м'якої та комфортної їзди ззаду встановлено амортизатор.
Дитячий мотоцикл Bambi M 4104ELS обладнаний чудовими світловими та звуковими ефектами, що допоможе зробити поїздку дуже цікавою, дана модель створена у вигляді крутого спортивного мотоцикла їзда, на якому гарантує дитині масу позитивних емоцій та вражень.
Дитячий мотоцикл Bambi M 4104ELS має м'які EVA колеса, які обладнані світлодіодним підсвічуванням, також у даної моделі світяться передні та задні фари, байк комплектується двома маленькими коліщатками страхування, вони допоможуть дитині утримувати рівновагу і впевненіше почуватися за кермом.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- М'яке шкіряне сидіння
- Акумулятор 12V/9A
- Заряджання 12V / 1000mA
- Старт – кнопка
- Рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні та задні фари
- Музика (кнопка), сигнал (кнопка), звук руху (кнопка)
- Роз'єм для підключення mp3
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Максимальна вантажопідйомність – до 25 кг
- Висота від підставки для ніг до сидіння - 31 см
- Висота від підлоги до сидіння – 46 см
- Висота до керма - 59 см
- Вага мотоцикла: 13 кг
- Розміри мотоцикла: довжина – 99 см, ширина по керму – 46 см, висота – 63 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Лакований кузов, Амортизатор, FM-приймач, Ремені безпеки, Мелодії, Світлові ефекти, Регулятор гучності |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 2 швидкості вперед |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Салатний |
| Розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 63 см |
| Діаметр задніх коліс | 300 мм |
| Діаметр передніх коліс | 300 мм |
| Довжина | 99 см |
| Ширина | 44 см |
| Ширина по дзеркалах | 46 см |
| Ширина по колесам | 44 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 8 939 ₴







