
Топ продаж
-14%
Триколісний дитячий мотоцикл на акумуляторі з яскравим підсвічуванням та музикою Bambi M 4152EL-4 Синій
7 399 ₴
6 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4152EL-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триколісний дитячий мотоцикл на акумуляторі з яскравим підсвічуванням та музикою Bambi M 4152EL-4 Синій
Дитячий мотоцикл 4152EL , м'яке сидіння - має м'які EVA колеса, а також шкіряне сидіння, що робить їзду на мотоциклі більш комфортною, дана модель комплектується двома моторами та акумулятором великої ємності, завдяки чому дитина зможе кататися без підзарядки ще довше .
Дитячий мотоцикл M 4152EL порадує малюка відмінними світловими та звуковими ефектами, у нього світяться фари, а також є музика, що робить їзду ще цікавішою.
Дитячий мотоцикл M 4152EL являє собою гарний, якісний та функціональний мотоцикл, який стане чудовим подарунком для дитини, дана модель має три колеса, що забезпечує високу стійкість та робить їзду безпечнішою.
Характеристики:
- Надувні гумові колеса
- Розмір колеса – 30 см, розмір диска – 22 см
- М'яке шкіряне сидіння
- Два двигуни 2шт / 12V / RPM15000
- Два акумулятори 12V7AH
- Заряджання 12V / 1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт - кнопка, ручка газу
- Педаль - гальмо
- Перемикач рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні та задні фари, музика, регулювання гучності
- Панель: mp3, SD слот, USB роз'єм
- Корпус із міцного пластику
- Максимальна вантажопідйомність: 30 кг
- Висота від підставки для ніг до сидіння - 30 см
- Висота від підлоги до сидіння - 45 см
- Висота до керма - 61 см
- Вага мотоцикла: 13.4 кг
- Розміри мотоцикла: довжина - 116 см, ширина по колесах/керма - 55см / 53см, висота - 74 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 116 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 74 см |
| Вага | 13.4 кг |
| Діаметр передніх коліс | 300 мм |
| Діаметр задніх коліс | 300 мм |
| Відстань від сидіння до педалей | 30 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 6 399 ₴







