
Новинка
Дитячий потужний електромотоцикл із світлом фар та підсвічуванням коліс Bambi M 4103-1-3 Червоно-білий
3 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4103-1-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий потужний електромотоцикл із світлом фар та підсвічуванням коліс Bambi M 4103-1-3 Червоно-білий
Дитячий електромотоцикл Bambi M 4103 - оснащений двома потужними моторами і двома акумуляторами, ця модель має приголомшливі світлові ефекти, у байка світяться колеса, а також передні фари, корпус іграшки зроблений з міцного пластику і може витримувати великі навантаження.
Дитячий мотоцикл M 4103 має програвач для прослуховування улюбленої музики, дана модель має зручне сидіння ергономічної форми, що дозволить юному байкеру під час їзди почуватися максимально комфортно.
Дитячий електромобіль виконаний у спортивному стилі, для більшої стійкості крім двох основних коліс є ще й додаткові страхові коліщатка, мотоцикл є якісною, красивою та функціональною моделлю, яка зможе забезпечити дитині веселу та безпечну поїздку.

Характеристики:
- Два двигуни 2х25W
- Два акумулятори 2х6V/4AH
- Зарядка 6V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт - поворот ключа, ручка газу
- Плавний старт та стоп
- Перемикач напрямку руху вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні та задні фари, кнопка увімк./вимк. світла
- Підсвічування коліс
- Музика, регулювання гучності
- Панель: mp3, SD слот, USB роз'єм
- Матеріал сидіння: пластик
- Матеріал коліс: пластик
- Розмір колеса – 27 см, розмір диска – 21 см
- Додаткові коліщатка страхування - 2 шт.
- Максимальне навантаження – 25 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Вага коробки: 9,5 кг
- Вага мотоцикла: 8 кг
- Розміри коробки: 84х48х28 см
- Висота до керма - 47 см
- Висота від підставки для ніг до сидіння - 27 см
- Висота від підлоги до сидіння – 40 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 51 см |
| Діаметр задніх коліс | 270 мм |
| Діаметр передніх коліс | 270 мм |
| Довжина | 81 см |
| Ширина | 41 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 6 В |
- Ціна: 3 999 ₴







