
Топ продаж
Дитяче автокрісло - автолюлька від народження до 15 місяців El Camino ME 1043 Royal Black Чорний
3 349 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1043 Royal Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче автокрісло - автолюлька від народження до 15 місяців El Camino ME 1043 Royal Black Чорний
Дитяче автокрісло автолюлька El Camino ME 1043 - відмінно підходить для відпочинку та сну дитини, вона має регульовану спинку, ця модель виготовлена з матеріалів високої якості, безпечних для дитини.
Бебікокон ME 1043 NEWBORN стане чудовим придбанням для вас і вашого малюка, дана модель є своєрідною люлькою-перенесенням, що поєднує в собі функції автокрісла, зручна ручка дозволяє переносити дитину на невеликі відстані.
Дитяче автокрісло El Camino ME 1043 стане затишним гніздечком для вашого малюка, в якому йому буде комфортно і безпечно, дана модель оснащена ремінцем безпеки, він не дозволить малюкові випасти, для більшого комфорту дитині є м'який підголовник.
Характеристики :
- Тип: бебікокон
- Група: 0+
- Вага дитини: 0-13 кг
- Вік дитини: від народження до 15 місяців
- Спосіб встановлення: проти ходу руху
- 3-х точкові ремні безпеки: є
- Тканина: льон та поліестер
- Габаритний розмір (ш * в * г): 43 х 53 х 68см
- Вага: 3,3 кг
Регулювання:
- ручка-перенесення
- висота внутрішніх ременів, 3 положення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 15-ти місяців |
| Спосіб установки | Обличчям назад |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 3-х точкові ремені |
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Бустер | Ні |
| Анатомічна подушка | Так |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімний чохол м'якої частини | спинки, сидіння |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Підстаканники | Немає |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 53 см |
| Вага | 3.3 кг |
- Ціна: 3 349 ₴







