
Дитячий електромобіль Джип Toyota з музикою та світловими ефектами Bambi M 4968EBLR-8(24V) Рожевий
16 539 ₴
14 999 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4968EBLR-8(24V)
Дитячий електромобіль Джип Toyota з музикою та світловими ефектами Bambi M 4968EBLR-8(24V) Рожевий
Дитячий електромобіль M 4968EBLR (24V) Toyota, м'яке сидіння - виконаний у стилі справжнього позашляховика Toyota, джип оснащений великими EVA колесами, що дозволяє кататися на ньому високою травою та ґрунтовою дорогою.
Дитячий електромобіль M 4968EBLR (24V) оснащений м'яким шкіряним сидінням зі спинкою та ремінцем безпеки, що забезпечує дитині зручну поїздку, джипом можна керувати як вручну, так і за допомогою пульта, що дозволяє батькам катати на машині малюків.
Дитячий електромобіль M 4968EBLR (24V) порадує дитину не лише реалістичним дизайном, але також комфортом та функціональністю, у нього вбудована магнітола, а також яскраво світяться фари, все це робить поїздку ще веселішою та цікавішою.
Характеристики:
- Стана виробник: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал: пластик
- Матеріал сидіння: еко шкіра
- Мотор 4шт / 24V / RPM12000
- Батарея 24V7AH
- Індикатор заряду батареї
- Амортизатори
- Час на зарядку 8-12 годин
- Заряджання 24V / 1000mA
- Старт – звук при старті, індикатор заряду, плавний старт
- Кількість швидкостей: у машині – 2 шт., на пульті – 3 шт.
- Максимальна швидкість – до 6,5 км/год
- Рух вперед-назад – кнопка
- Світлові та звукові ефекти, фари, що світяться, підсвічування
- Музика, звук при старті, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, USB+MP3 роз'єм
- Ремінь безпеки 2-х точкові
- Максимальне навантаження – до 59 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4G BLUETOOTH (STOP BUTTON)
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 127 см
- Ширина: 76 см
- Висота: 80 см
- Вага: 32.3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6.5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 59 кг |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Ремені безпеки, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Toyota |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 76 см |
| Висота | 80 см |
| Вага | 32.3 кг |
| Діаметр передніх коліс | 340 мм |
| Діаметр задніх коліс | 340 мм |
| Ширина сидіння | 25 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 31 см |
| Ширина по дзеркалах | 80 см |
| Ширина по колесам | 76 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 80 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 6 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Toyota |
- Ціна: 14 999 ₴











