
Новинка
-9%
Дитячий електромобіль Трактор із причепом та яскравим світлом фар Bambi M 4419EBLR-3 Червоний
10 849 ₴
9 849 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4419EBLR-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Трактор із причепом та яскравим світлом фар Bambi M 4419EBLR-3 Червоний
Дитячий електромобіль Трактор з причепом Bambi M 4419 - це якісна, комфортна та функціональна модель, створена у вигляді трактора, в комплектації є навіть причіп, що робить їзду на такому електромобілі ще веселішою та цікавішою.
Дитячий електромобіль M 4419 має великі EVA колеса, що дозволяє кататися на ньому по високій траві та ґрунтовій дорозі, сидіння у трактора м'яке, дитину можна пристебнути до сидіння ремінцем безпеки, у цієї моделі світяться передні фари, а також є магнітола для прослуховування музики.
Дитячий електромобіль M 4419 має два способи керування, малюків за допомогою пульта керування можуть катати батьки, а досвідченіші користувачі зможуть водити трактор самостійно.
Характеристики:
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал машини: пластик
- Матеріал сидіння: шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 25 кг
- Вік дитини: від 3 років
- Тип: Електромобіль
- Тип кузова:
- Мотор: 2шт / 12V / RPM 10000
- Батарея: 12V / 7AH
- Час зарядки: 8-12 год
- Зарядка: 12V / 1000mA
- Старт: педаль, звук при старті, поворот ключа
- Рух уперед, назад: тумблер
- Світло: передні фари, корпус
- Звук: регулювання гучності, музика, чіп (кит/англ), сигнал на кермі
- Кнопки на панелі: USB, індикатор батареї,
- Пульт управління 2,4G: 1 шт, BLUETOOTH (STOP BUTTON)
- Сидіння: 1 місцеве
Габаритні розміри :
- Довжина (трактор/з причепом): 92см / 150см
- Ширина: 62 см
- Висота: 62 см
- Вага:14.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Трактор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 62 см |
| Висота | 62 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 240 мм |
| Діаметр задніх коліс | 310 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 9 849 ₴











