
Дитячий електромобіль з світлом фар та керуванням через пульт BMW Bambi JJ2164EBLRS-4 Синій
11 499 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JJ2164EBLRS-4
Дитячий електромобіль з світлом фар та керуванням через пульт BMW Bambi JJ2164EBLRS-4 Синій
Дитячий електромобіль Bambi JJ2164EBLRS-4 – створений у стилі справжнього автомобіля BMW 6 GT, має дуже реалістичний дизайн та багатий функціонал, дана модель оснащена зручним шкіряним сидінням зі спинкою, дитину можна пристебнути до сидіння за допомогою ремінця безпеки .
Дитячий електромобіль Bambi JJ2164EBLRS-4 має елегантні форми, красиві фари яскраво світяться, що робить подорож дуже цікавою, також для розваг на борту є вбудований плеєр, машина базується на м'яких EVA колесах, що сприяє комфортній їзді.
Дитячий електромобіль Bambi JJ2164EBLRS-4 комплектується пультом для дистанційного керування машиною, завдяки чому батьки зможуть катати на авто малюків від одного року.
Характеристики:
- Ліцензійна серія
- Автофарбування
- Виробник: Bambi
- Країна виробник: Китай
- Тип: Електромобіль
- Тип кузова: Легковий автомобіль
- Вікова група: Від 3 до 8 років
- Кількість місць в електро-/бензомобілі: 1
- Варіанти управління: З кабіни водія, пульт ДК
- Максимальна швидкість: 5.0 (км/год)
- Передачі: 3 швидкості вперед
- Максимально допустиме навантаження: 30 (кг)
- Колір: Синій, емаль
- Особливості: Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду, Дверцята, SD, usb, MP3-роз'єм, індикатор батареї, Амортизатор, Ремені безпеки
- Матеріал корпусу: Пластик
- Марка: BMW
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал сидіння та спинки: Шкіра
- Кількість двигунів: 2.0 (шт.)
- Стан: Новий
Розміри
- Довжина 106.0 (см)
- Ширина 67.0 (см)
- Висота 57.0 (см)
- Вага 14.7 (кг)
- Діаметр передніх коліс 210.0 (мм)
- Діаметр задніх коліс 210.0 (мм)
- Ширина колеса 67.0 (см)
Додаткові характеристики електромобіля
- Місткість акумулятора 4.0 (А/год)
- Кількість акумуляторів 1.0 (шт.)
- Напруга акумулятора 6.0 (В)
- Індикатор заряду акумулятора Так
- Запас ходу без підзарядки 90.0 (хв)
- Час зарядки 8.0 (година)
- Зарядний пристрій Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Лакований кузов, Передні фари, Амортизатор, Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду, Відчиняємі дверцята, Ремені безпеки, Мелодії, MP3-роз'єм, Світлові ефекти, Лобове скло, Регулятор гучності |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 14.7 кг |
| Висота | 51 см |
| Діаметр задніх коліс | 210 мм |
| Діаметр передніх коліс | 210 мм |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 67 см |
| Ширина по дзеркалах | 67 см |
| Ширина по колесам | 67 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
- Ціна: 11 499 ₴








