
Топ продаж
-9%
Дитячий електромобіль з світлом фар та керуванням через пульт BMW Bambi JJ2164EBLR-1 Білий
10 599 ₴
9 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JJ2164EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль з світлом фар та керуванням через пульт BMW Bambi JJ2164EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль Bambi JJ2164EBLR – створений у стилі справжнього автомобіля BMW 6 GT, має дуже реалістичний дизайн та багатий функціонал, дана модель оснащена зручним шкіряним сидінням зі спинкою, дитину можна пристебнути до сидіння за допомогою ремінця безпеки .
Дитячий електромобіль Bambi JJ2164EBLR має елегантні форми, гарні фари яскраво світяться, що робить подорож дуже цікавою, також для розваг на борту є вбудований плеєр, машина базується на м'яких EVA колесах, що сприяє комфортній їзді.
Дитячий електромобіль Bambi JJ2164EBLR комплектується пультом для дистанційного керування машиною, завдяки чому батьки зможуть катати на авто малюків від одного року.
Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Країна виробник: Китай
- Тип: Електромобіль
- Тип кузова: Легковий автомобіль
- Вікова група: Від 3 до 8 років
- Кількість місць в електро-/бензомобілі: 1
- Варіанти управління: З кабіни водія, пульт ДК
- Максимальна швидкість: 5.0 (км/год)
- Передачі: 3 швидкості вперед
- Максимально допустиме навантаження: 30 (кг)
- Колір білий
- Особливості: Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду, Дверцята, SD, usb, MP3-роз'єм, індикатор батареї, Амортизатор, Ремені безпеки
- Матеріал корпусу: Пластик
- Марка: BMW
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал сидіння та спинки: Шкіра
- Кількість двигунів: 2.0 (шт.)
- Стан: Новий
Розміри
- Довжина 106.0 (см)
- Ширина 67.0 (см)
- Висота 57.0 (см)
- Вага 14.7 (кг)
- Діаметр передніх коліс 210.0 (мм)
- Діаметр задніх коліс 210.0 (мм)
- Ширина колеса 67.0 (см)
Додаткові характеристики електромобіля
- Місткість акумулятора 4.0 (А/год)
- Кількість акумуляторів 1.0 (шт.)
- Напруга акумулятора 6.0 (В)
- Індикатор заряду акумулятора Так
- Запас ходу без підзарядки 90.0 (хв)
- Час зарядки 8.0 (година)
- Зарядний пристрій Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Лобове скло, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 67 см |
| Висота | 51 см |
| Вага | 14.7 кг |
| Діаметр передніх коліс | 210 мм |
| Діаметр задніх коліс | 210 мм |
| Ширина по дзеркалах | 67 см |
| Ширина по колесам | 67 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | BMW |
- Ціна: 9 599 ₴








