
Топ продаж
-9%
Дитячий Джип на акумуляторі Toyota з музикою та яскравими катафотами Bambi JJ2266AEBLR-2 Чорний
16 949 ₴
15 349 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JJ2266AEBLR-2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий Джип на акумуляторі Toyota з музикою та яскравими катафотами Bambi JJ2266AEBLR-2 Чорний
Дитячий електромобіль Bambi JJ2266AEBLR – керувати цим красенем можна не тільки з кабіни, але й за допомогою пульта управління, що має великий радіус дії.
Дитячий електромобіль Bambi JJ2266AEBLR обладнаний вбудованим радіоприймачем, є вхід для підключення мобільного телефону або МР3 плеєра, що дозволяє дитині слухати в авто улюблену музику, також у джипу горять фари. Двері та багажник відчиняються.
Також дана модель порадує дитину якісним музичним супроводом, через спеціальний роз'єм до джипа можна підключати мобільний телефон та слухати музику з нього.

Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал машини: пластик
- Матеріал сидіння: шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 50 кг
- Мотор: 2шт/12V/RPM12000
- Батарея: 12V7AH
- Зарядка: 12V/1000ma
- Вік: від 3-х років
- Старт: тумблер, звук при старті, поворот ключа
- Рух уперед, назад: важіль
- Світло: Фари - передні та задні, панель
- Звук: музика, кермо, регулювання гучності, чіп
- Додаткові кнопки на панелі: MP3, USB, індикатор батареї
- Додаткові функції: двері відчиняються в сторони
- Сидіння: 1 місне
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 133 см
- Ширина: 81 см
- Висота: 78 см
- Вага: 27 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Передачі | 2 швидкості назад, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Toyota |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 133 см |
| Ширина | 81 см |
| Висота | 78 см |
| Вага | 27 кг |
| Діаметр передніх коліс | 295 мм |
| Діаметр задніх коліс | 295 мм |
| Ширина по дзеркалах | 81 см |
| Ширина по колесам | 70 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Toyota |
- Ціна: 15 349 ₴







