
Дитячий одномісний електромобіль Джип із сигналом на кермі та світлом фар Audi Bambi M 4972EBLR-11 Сірий
13 049 ₴
11 049 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4972EBLR-11
Дитячий одномісний електромобіль Джип із сигналом на кермі та світлом фар Audi Bambi M 4972EBLR-11 Сірий
Дитячий електромобіль Audi Bambi M 4972EBLR - підходить, як для досвідчених, так і для користувачів-початківців, в комплекті є пульт управління з його допомогою батьки зможуть катати малюків, які тільки навчаються їзді.
Дитячий електромобіль M 4972EBLR має відмінні світлові та звукові ефекти, які розважатимуть малюка під час поїздки, дана модель забезпечить дитині комфортну та цікаву поїздку, колеса джипа зроблені з м'якого EVA, а сидіння з екошкіри, малюка можна пристебнути за допомогою ремінця безпеки.
Дитячий електромобіль M 4972EBLR відрізняється гідними технічними характеристиками та потужним функціоналом, що дозволяє дитині відчути себе за кермом справжнього автомобіля, іграшка має реалістичний дизайн, створений у стилі легендарного позашляховика Audi.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал машини: пластик
- Матеріал сидіння: еко-шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 25 кг
- Мотор: 2*12V* RPM13000
- Батарея: 12V7-9AH
- Зарядка 12V /1000mA
- Час заряджання: 8-12 год
- Час на їзду: 1-2 г
- Старт: з кнопки, Звук при старті, Плавний старт у звичайному режимі
- Швидкість: 2-4 км/год
- Світло: Фари - передні та задні, панель -, тумблер світла
- Звук: музика, регулювання гучності, сигнал на кермі
- Додаткові кнопки на панелі: MP3, USB, BLUETOOTH, індикатор батареї
- Пульт: 2,4G, BLUETOOTH (STOP BUTTON)
- Ремені безпеки: 3-х точкові
- Амортизатори: передні та задні
- Додаткові функції: демо-режим
- Сидіння: 1 місцеве
Розміри:
- Довжина 170 см
- Ширина по дзеркалах/колесах 59 см
- Висота 55 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 4 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Марка | Audi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Амортизатор, Звукові ефекти, Відчиняємі дверцята, Ремені безпеки, Мелодії, MP3-роз'єм, Світлові ефекти, Регулятор гучності |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 55 см |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Довжина | 107 см |
| Відстань від сидіння до педалей | 27 см |
| Ширина | 59 см |
| Ширина по дзеркалах | 59 см |
| Ширина по колесам | 59 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 12 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 11 049 ₴



