
Топ продаж
-10%
Дитячий електромобіль на одну дитину з музикою та світлом Audi Bambi M 4806EBLR-1 Білий
10 099 ₴
9 099 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4806EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль на одну дитину з музикою та світлом Audi Bambi M 4806EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль M 4806EBLR - комплектується пультом дистанційного керування, який дозволить батькам катати малюків, досвідченіші користувачі можуть керувати авто самостійно, така іграшка зможе стати чудовим подарунком для вашої дитини.
Дитячий електромобіль M 4806EBLR поєднує в собі відмінну якість, гарний та реалістичний дизайн, а також комфорт та функціональність, іграшка вражає своєю красою та зовні нагадує справжній Audi Q8.
Дитячий електромобіль M 4806EBLR оснащений двома потужними моторами, що працюють від акумуляторів, у машини можуть відкриватися обидві двері, а також світяться фари, під час прогулянки дитина може слухати улюблену музику в цьому допоможе вбудований плеєр.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал машини: пластик
- Матеріал сидіння: еко-шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 30 кг
- Мотор: 2шт / 12V / RPM18000
- Батарея: 12V7AH
- Зарядка 12V / 1000mA
- Старт: з кнопки, Звук при старті, Плавний старт у звичайному режимі
- Швидкість: 3-5 км/год
- Кількість швидкостей на панелі/на пульті: 2/3
- Світло: Фари - передні та задні, панель -, тумблер світла
- Звук: музика, регулювання гучності, сигнал на кермі
- Додаткові кнопки на панелі: MP3, USB, BLUETOOTH, індикатор батареї
- Пульт: 2,4G, BLUETOOTH (STOP BUTTON)
- Ремені безпеки: 3-х точкові
- Амортизатори: передні та задні
- Додаткові функції: демо-режим
- Сидіння: 1 місцеве
Розміри:
- довжина 110 см
- ширина по дзеркалах/колесах 63см / 57см
- висота 49 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Audi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 63 см |
| Висота | 49 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 215 мм |
| Діаметр задніх коліс | 215 мм |
| Ширина по дзеркалах | 63 см |
| Ширина по колесам | 57 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Audi |
- Ціна: 9 099 ₴











