
Новинка
Одномісний дитячий електромобіль Land Rover з музикою та світлом фар Bambi M 4418EBLRS-11 Сірий
15 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4418EBLRS-11
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одномісний дитячий електромобіль Land Rover з музикою та світлом фар Bambi M 4418EBLRS-11 Сірий
Дитячий електромобіль Land Rover Bambi M 4418 - має два види керування, в першому випадку машиною керує сама дитина за допомогою керма та педалі газу, а в другій дитину катають батьки використовуючи для керування автомобілем пульт.
Дитячий електромобіль M 4418 має все необхідне для комфортної та цікавої поїздки, сидіння авто шкіряне, а колеса виготовлені з м'якого EVA, біля керма розташована магнітола, завдяки чому дитина зможе слухати музику.
Дитячий Bambi M 4418 створений у стилі автомобіля Land Rover, у машини відчиняються двері, гарно світяться фари, а також є декоративні дзеркала, висока деталізація дозволяє дитині відчути себе за кермом справжнього авто.
Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Мотор: 2 шт. / 12 В / 12000
- Батарея: 12В/9Ач
- Час на зарядку: 8-12 год
- Заряджання: 12 В / 1000 мА
- Допустиме навантаження: до 30 кг
- Вікова категорія: 3-8 років
- Старт: Кнопка, звук при старті, повільний старт
- Кільк. швидкостей: 1, на пульті: 3
- Перемикання швидкостей: Важіль
- Швидкість: 3-4 км/год
- Рух уперед, назад: кнопка
- Світло: Фари передні та задні, кнопка вкл/викл
- Звук: Регулювання гучності,Чип (англ), сигнал на кермі
- Дод. кнопки на панелі: MP3, USB, BLUETOOTH, Індикатор батареї
- Пульт керування: 2,4G, BLUETOOTH (STOP BUTTON)
- Сидіння: 1 місцеве
- Ремені безпеки: 5-ти точкові
- Шкіряне сидіння
- Колеса: Єва
- Розмір колеса, диска: 24 см / 20 см
- Наявність кольорового постера
Дод. функції:
- Двері відчиняються убік
- Висувна передня ручка та Маленькі клеси ззаду
Розміри:
- Довжина: 110 см
- Ширина по дзеркалах/колесах: 66см / 58см
- Висота: 56 см
- Вага: 16 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 4 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Land Rover |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Особливості | Лакований кузов, Передні фари, Амортизатор, Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду, Відчиняємі дверцята, Ремені безпеки, Мелодії, MP3-роз'єм, Світлові ефекти, Регулятор гучності |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 56 см |
| Діаметр задніх коліс | 240 мм |
| Діаметр передніх коліс | 240 мм |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 66 см |
| Ширина по дзеркалах | 68 см |
| Ширина по колесам | 58 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 90 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 15 199 ₴











