
Одномісний дитячий Jeep RF 101 на акумуляторі з світловим фар та USB Bambi M 5040EBLR-4 Синій
14 599 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5040EBLR-4
Одномісний дитячий Jeep RF 101 на акумуляторі з світловим фар та USB Bambi M 5040EBLR-4 Синій
Дитячий електромобіль Jeep RF 101 M 5040EBLR здатний підкорити серця юних любителів покататися бездоріжжям. Великі розміри, стильний дизайн, відмінний функціонал виділяють цю модель серед інших електромобілів.
Джип зручно брати із собою на прогулянку до парку. Машинка має ручку для перенесення за принципом валізи.
Дитяча машинка для катання має чотири двигуни по 35W, які забезпечують максимально потужну тягу. Металевий каркас електромобіля для дітей витримує навантаження 35 кг. Це дозволяє дітям різного віку експлуатувати машинку. Дзеркала заднього виду, підсвічування на рамі, посилений бампер, решітка радіатора роблять електромобіль для дітей максимально реалістичним.
Колеса виготовлені з високоякісної низькопрофільної гуми EVA. Цей зносостійкий матеріал прослужить довго. За м'якість ходу відповідають пружинні амортизатори. Одномісний дитячий електромобіль має містке сидіння водія з ременем безпеки.

Переваги:
- Пульт дистанційного керування для батьків, діти яких ще не вміють керувати машинкою
- Корпус виконаний з міцного пластику.
- Автомобіль рухається за допомогою педалі, яка розташована під правою ногою
- Автомобіль гальмує при забиранні ноги з педалі газу
- Автомобіль їде як уперед, так і назад
- Фари забезпечені кольоровими світлодіодами, що світяться під час руху
- Звукові ефекти: музика, сигнал гудку та звук мотора
- Регулятор гучності звукових ефектів та музики
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Для віку: 1-8 років
- Кількість місць: Одномісний
- Пульт ДК: BlueTooth, дальність до 50 метрів
- Акумулятор: 12V10Ah
- Двигун: 45W*4, повний привід
- Максимальне навантаження: 40 кг
- Максимальна швидкість: до 7 км/год
- Час їзди: до 1.5 годин
- Час зарядки: 10-11 год
- Швидкості: 3 вперед, 1 назад
- Перемикання швидкості швидко/повільно: важіль
- Перемикання руху вперед/назад: важіль
- Передні фари: є
- Задні фари: є
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 113 см
- Ширина: 78 см
- Висота: 77,5 см
- Вага: 27 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Баггі |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Радіус дії пульта/брелока | 50 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 113 см |
| Ширина | 78 см |
| Висота | 77.5 см |
| Вага | 27 кг |
| Діаметр передніх коліс | 330 мм |
| Діаметр задніх коліс | 330 мм |
| Відстань від сидіння до педалей | 31 см |
| Ширина по дзеркалах | 78 см |
| Ширина по колесам | 78 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 14 599 ₴






