
Дитячий триколісний електромотоцикл з підсвічуванням коліс та світлом Bambi M 4053L-4 Синій
5 399 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4053L-4
Дитячий триколісний електромотоцикл з підсвічуванням коліс та світлом Bambi M 4053L-4 Синій
Дитячий електромотоцикл Bambi M 4053 - вразить вас красою та реалістичністю, своїм зовнішнім виглядом іграшка нагадує мотоцикл Ducati, вона має декоративні дзеркала та вітрове скло, а також фари з підсвічуванням, ще підсвічування встановлене на корпусі та колесах, що виглядає дуже гарно.
Дитячий мотоцикл M 4053 обладнаний трьома колесами, що допомагає байкерам-початківцям тримати рівновагу і робить їзду більш безпечною, мотоцикл має вбудований плеєр, на ньому можна слухати музику з флешки або карти пам'яті.
Дитячий електромотоцикл Bambi M 4053 - створений із турботою про комфорт та безпеку дитини, він має стійку конструкцію, сидіння в даній моделі шкіряне, корпус виконаний із високоміцного пластику.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- М'яке шкіряне сидіння
- Два двигуни 2х25W
- Два акумулятори 2х6V/5AH
- Індикатор заряду батареї
- Зарядка 12V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт – тумблер, ручка газу
- Педаль - гальмо
- Перемикач напрямку руху вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари, підсвічування корпусу, панелі та коліс
- Музика, звук при старті, регулювання гучності
- Панель: mp3, SD слот, USB роз'єм
- Матеріал коліс: пластик
- Розмір колеса – 31 см
- Максимальна вантажопідйомність – 40 кг
- Корпус із міцного пластику
Габаритні розміри машини:
- Вага байка: 11,9 кг
- Висота до керма - 64 см
- Висота від підставки для ніг до сидіння - 31 см
- Висота від підлоги до сидіння – 47 см
- Розміри байка: довжина - 101 см, ширина по колесах/керма - 54см/42см, висота - 68 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Амортизатор, Звукові ефекти, Регулятор гучності, MP3-роз'єм, Світлові ефекти, Мелодії |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 11.9 кг |
| Висота | 68 см |
| Діаметр задніх коліс | 310 мм |
| Діаметр передніх коліс | 310 мм |
| Довжина | 101 см |
| Ширина | 54 см |
| Ширина по дзеркалах | 54 см |
| Ширина по колесам | 42 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 6 В |
- Ціна: 5 399 ₴






