
Топ продаж
Дитячий триколісний електромотоцикл без пульта керування зі світлом фар Bambi Racer M 5036EL-4 Синій
9 459 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5036EL-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий триколісний електромотоцикл без пульта керування зі світлом фар Bambi Racer M 5036EL-4 Синій
Дитячий мотоцикл Bambi M 5036EL - стане чудовим подарунком для дитини, кататися на такому мотоциклі дуже весело та цікаво, дана модель має відмінні світлові та звукові ефекти, у байка світяться фари, а також є магнітола до якої можна підключати флешку або картку пам'яті.
Дитячий мотоцикл M 5036EL є красивою і сучасною моделлю, створеною в стилі справжнього мотоцикла, байк оснащений двома потужними моторами і якісною батареєю.
Дитячий мотоцикл Bambi M 5036EL має надувні EVA колеса, а також м'яке шкіряне сидіння, що сприяє максимально комфортній їзді, мотоцикл має просте керування, що дозволяє малюкові в найкоротший термін освоїти навички водіння.
Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал: пластик
- Матеріал сидіння: шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 30 кг
- Тип: Електромобіль
- Тип кузова: Мотоцикл
- Мотор: 2*45W
- Батарея: 12V12AH
- Час зарядки: 8-12 год
- Зарядка: 12V / 1500mA
- Старт: кнопка, педаль
- Рух уперед, назад: тумблер
- Світло: Фари - передні, бічні фари
- Звук: регулювання гучності, музика, сигнал
- Кнопки на панелі: MP3, USB, індикатор батареї, SD - слот + карта пам'яті
- Кількість місць: 1
Габаритні розміри машини:
- Довжина: 128 см
- Ширина: 52 см
- Висота: 76 см
- Вага: 16.85 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Амортизатор, Звукові ефекти, Регулятор гучності, MP3-роз'єм, Світлові ефекти, Мелодії |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 16.85 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр задніх коліс | 350 мм |
| Діаметр передніх коліс | 350 мм |
| Довжина | 128 см |
| Ширина | 52 см |
| Ширина по дзеркалах | 52 см |
| Ширина по колесам | 49 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 9 459 ₴











