
Дитяче автокрісло до 36 кг із регулюванням спинки STEP El Camino ME 1017 Royal Turquoise Бірюзовий
4 199 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1017 Royal Turquoise
Дитяче автокрісло до 36 кг із регулюванням спинки STEP El Camino ME 1017 Royal Turquoise Бірюзовий
Дитяче автокрісло El Camino ME 1017 - перевірена конструкція дитячого автокрісла для Вашої дитини підійде від народження та до 36 кг. Це чудова економія, Вам не потрібно купувати два дитячі автокрісла - дана конструкція розрахована для найменших. Автокрісло сертифіковане європейським сертифікатом безпеки ECE R44.04. І ще одна з головних переваг, якщо ви їсте в довгу поїзду, можна поміняти нахил спинки, щоб дитині було зручніше сидіти.
Крісло універсальне з можливістю кріплення як обличчям проти руху, так і особою по ходу руху. Така функціональність дає можливість розкласти крісло для сну малюка, що дозволяє подорожувати з дитиною на тривалу відстань без шкоди для її комфорту та з можливістю
повноцінного сну та відпочинку.
Дитяче автокрісло El Camino ME 1017 - Автокрісло El Camino є універсальним дитячим автокріслом, яке підійде як найменшим, так і більш дорослим діткам вага яких становить до 36 кг.
Характеристики :
- Тип: автокрісло
- Група: 0+I, II, III
- Вага дитини: 0-36 кг
- Спосіб встановлення: обличчям проти ходу руху, обличчям по ходу руху
- 5-ти точковий ремінь безпеки
- Спинка: кількість положень 4, регульована.
- Тканина: льон
- Підголовник: регульований, мультипозиційний
- Габаритний розмір (ш*в*г): 48см/min54-max70см/59см
- Коробка: БРУТТО 15кг/12,6кг/88-49-49см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічна подушка | Так |
| Бустер | Ні |
| Вікова група | Від народження до 12-ти місяців |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Підголовник | Регульований |
| Підстаканники | Немає |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Знімний чохол м'якої частини | спинки, сидіння |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.6 кг |
| Висота сидіння | 70 см |
| Глибина сидіння | 59 см |
| Ширина сидіння | 48 см |
- Ціна: 4 199 ₴











