
Топ продаж
Потужний триколісний мотоцикл на акумуляторі з світлом фар і запуск кнопкою Bambi M 4840AL-3 Червоний
4 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4840AL-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний триколісний мотоцикл на акумуляторі з світлом фар і запуск кнопкою Bambi M 4840AL-3 Червоний
Дитячий мотоцикл триколісний Bambi M 4840 , надувні гумові колеса - являє собою стильний, якісний та функціональний мотоцикл, який зможе стати відмінним подарунком для дитини, ця модель має надійну та стійку конструкцію, що дозволяє кататися на такому байку навіть малюкам.
Дитячий мотоцикл M 4840 має два мотори, а також акумулятор, розважати малюка під час їзди зможуть відмінні світлові та звукові ефекти, у мотоцикла світиться фара, а також плеєр для прослуховування улюбленої музики.
Дитячий мотоцикл має надувні гумові колеса, що забезпечують м'яку та комфортну їзду навіть по поганому покриттю, сидіння мотоцикла зроблено з екошкіри, а корпус виконаний із міцного пластику.

Характеристики:
- Надувні гумові колеса
- Розмір колеса – 28 см,
- М'яке шкіряне сидіння
- Два двигуни 2шт / 6V / RPM17000
- Два акумулятори 6V7AH
- Зарядка 6V/1000mA
- Старт – кнопка, педаль
- Швидкість: до 5 м/год
- Перемикач рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, фари передні, корпус, регулювання гучності, музика, сигнал
- Панель: mp3, SD слот, USB роз'єм
- Корпус із міцного пластику
- Максимальна вантажопідйомність: 30 кг
Розміри:
- Висота від підставки для ніг до сидіння - 27 см
- Висота від підлоги до сидіння – 43 см
- Висота до керма - 56 см
Розміри мотоцикла:
- Довжина – 97 см,
- Ширина по дзеркалам/по колесам - 45 см / 51 см
- Висота - 66 см
- Вага мотоцикла: 12.6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Особливості | Передні фари, Звукові ефекти, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Мелодії |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 12.6 кг |
| Висота | 66 см |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 45 см |
| Ширина по дзеркалах | 45 см |
| Ширина по колесам | 51 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 6 В |
- Ціна: 4 799 ₴








