
Топ продаж
Дитяче автокрісло автолюлька з регулюванням спинки та бічним захистом El Camino ME 1110 Royal Dark Gray Сірий
4 649 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1110 Royal Dark Gray
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче автокрісло автолюлька з регулюванням спинки та бічним захистом El Camino ME 1110 Royal Dark Gray Сірий
Дитяче автокрісло автолюлька El Camino ME 1110 - чудово підходить для відпочинку та сну дитини, вона має регульовану спинку, ця модель виготовлена з матеріалів високої якості, безпечних для дитини.
Бебікокон El Camino i-FIX стане відмінним придбанням для вас і вашого малюка, дана модель є своєрідною люлькою-переноскою, що поєднує в собі функції автокрісла, зручна ручка дозволяє переносити дитину на невеликі відстані.
Дитяче автокрісло El Camino ME 1110 стане затишним гніздечком для вашого малюка, в якому йому буде комфортно і безпечно, дана модель оснащена ремінцем безпеки, він не дозволить малюкові випасти, для більшого комфорту дитині є м'який підголовник.
Характеристики :
- Тип: автокрісло-бебікокон
- Зріст дитини: 40-87 см
- Спосіб встановлення: проти ходу руху
- Додатковий захист: боковий, з 2х сторін
- 3-х точкові ремені безпеки: є
- Тканина: льон та поліестер
- Глибина: від 112 - 155°, 2 положення підголівника
- Додатково: вкладиш для новонародженого з матеріалу з ефектом пам'яті, затискач ременя
- Розмір: 44 х 66 х 60 см
- Вага: 4,8 кг
Регулювання:
- 3 положення кута нахилу та довжини
- 8 положень підголівника
- ручка-перенесення
- висота внутрішніх ременів
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб установки | Обличчям назад |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 3-х точкові ремені |
| Виробник | El Camino |
| Колір | Сірий |
| Бустер | Ні |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Знімний |
| Анатомічна подушка | Так |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімний чохол м'якої частини | спинки, сидіння |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Підстаканники | Немає |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 66 см |
| Глибина сидіння | 60 см |
| Вага | 4.8 кг |
- Ціна: 4 649 ₴











