
Портативная акустическая LED система RGB B21 Мини динамик Bluetooth
1 399 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 7179/EW
Портативная акустическая LED система RGB B21 Мини динамик Bluetooth
Мінідинамік є елегантною і функціональною бездротовою колонкою. За допомогою Bluetooth легко підключитися до цієї колонки та насолоджуватися потужним стереозвуком без обмежень проводів.
Ця колонка оснащена вбудованою батареєю, що дозволяє використовувати на вечірці на відкритому повітрі, будинки з друзями або просто прослуховування музики з якісним звучанням.
Однією з особливостей цієї колонки є функція Connect+, що дозволяє бездротове з'єднання з іншими колонками, що підтримують цю функцію. Таким чином, можна створити ще потужнішу та об'ємнішу звукову систему для заходів.
Всередині колонки знаходяться два потужні динаміки і два басові радіатори, що ідеально передають низькі частоти і доставляють якісне звучання у високих і середніх діапазонах. Це дозволяє не тільки насолоджуватися об'ємним звуком, що заповнює всю кімнату, а й фізично відчувати його.
Колонка також має кілька корисних функцій. Наявність USB-порту дозволяє заряджати смартфони, планшети та інші пристрої через стовпчик. Завдяки її великій ємності, вона може служити також як зовнішній акумулятор для смартфона або планшета, щоб завжди бути на зв'язку.
Колонка має вбудований чутливий мікрофон з ехо- та шумозаглушенням, що робить її ідеальним інструментом для гучного зв'язку при розмовах по телефону. Тепер можна проводити конференц-дзвінки або просто спілкуватися з друзями, не погіршуючи якість звуку.
Для забезпечення довговічності та захисту від зовнішніх впливів, колонка покрита водовідштовхувальною тканиною та має металеві кріплення для перенесення, що охоплюють всю поверхню корпусу. Крім того, в комплекті поставляється ремінь на плечі з регульованою довжиною, що забезпечує зручність перенесення колонки в будь-яких умовах.
Колонка також підтримує різні способи підключення, включаючи TF-слот для відтворення музики у форматі MP3, USB-порт та AUX-вхід 3,5 мм.

Характеристики:
- Тип: Минидинамик
- Беспроводные возможности: Bluetooth
- Количество динамиков: 2
- Суммарная мощность звука: 20 Вт.
- Интерфейсы: USB, Mini-Jack AUX 3.5мм, micro USB DC5V
- Материал корпуса: Пластик + Ткань
- Максимальная частота: 100 Гц
- Минимальная частота: 20000 Гц
- FM-приемник: есть
- LED подсветка: есть
- T&G Connect+: есть
- Поддерживаемые карты памяти: TF
- Waterproof: IPX5
- SpeakerPhone: есть
- Питание: USB
- Емкость аккумулятора: 1800 mAh
- Чувствительность: 80 Дб
- Ремешок: есть
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.34 кг |
| Высота | 135 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Ширина | 332 мм |
| Основные атрибуты | |
| Интерфейсы | AUX-вход, USB |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик, Ткань |
| Минимальная частота | 100 Гц |
| Особенности | Функция громкой связи, FM-приемник |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | TF Card |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор, USB-порт |
| Формат акустики | Стерео |
| Цвет корпуса | Черный |
| Чувствительность | 80 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Поддерживаемые беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Цвет | Черный |
- Цена: 1 399 ₴



