
Новинка
Електромобіль для однієї дитини Джип з MP3 та пультом керування Bambi M 4620EBLR-1 Білий
13 599 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4620EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромобіль для однієї дитини Джип з MP3 та пультом керування Bambi M 4620EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль Bambi M 4620EBLR - має крутий дизайн, створений у стилі позашляховика компанії Mercedes-Benz, транспортний засіб обладнано великими EVA колесами, що дозволяє їздити високою травою і бездоріжжям, мотора в цій моделі чотири, що забезпечує відмінну тягу.
Дитячий електромобіль оснащений комфортним шкіряним сидінням, дитину можна пристебнути до сидіння ремінцем безпеки, біля джипа відкриваються двері, а також світяться фари, що робить їзду на ньому ще цікавішою.
Електромобіль має плеєр для прослуховування улюбленої музики, керувати джипом можна, як вручну, так і дистанційно за допомогою пульта, це дає можливість батькам катати малюків.
Характеристики:
- Мотор 4шт /12V / RPM15000
- Акумулятор 12V10AH
- Індикатор заряду батареї
- Індикатор швидкості
- Одномісне шкіряне сидіння
- М'які колеса EVA
- Амортизатори задні
- Час на зарядку 8-10 годин
- Заряджання 12V/1000mA
- Старт - кнопка, звук при старті,
- Повільний старт та стоп
- Кількість швидкостей: в машині – 1 шт., на пульті – 3 шт.
- Максимальна швидкість – до 3 км/год
- Рух вперед-назад - кнопка
- Світлові та звукові ефекти, світяться фари
- Музика, звук при старті, регулятор гучності, сигнал на кермі
- Додаткові кнопки на панелі, MP3, USB роз'єм
- Ремінь безпеки 2-х точковий
- Максимальне навантаження – до 35 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4 G BLUETOOTH (STOP BUTTON)
Розміри:
- Довжина: 132 см
- Ширина: 88 см
- Висота: 97 см
- Вага: 25.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 88 см |
| Висота | 97 см |
| Вага | 25.2 кг |
| Діаметр передніх коліс | 360 мм |
| Діаметр задніх коліс | 360 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 60 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 13 599 ₴











