
Топ продаж
Дитячий електромобіль Mercedes-Benz G63 з музикою та пульт управління Bambi M 4180EBLR-1 Білий
10 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4180EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Mercedes-Benz G63 з музикою та пульт управління Bambi M 4180EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль M 4180EBLR Mercedes-Benz G63 - базується на м'яких колесах EVA, що забезпечують максимально комфортну їзду, машина має вбудований плеєр, що дозволяє дитині під час прогулянки слухати улюблену музику.
Дитячий електромобіль M 4180EBLR підходить навіть користувачам-початківцям, малюків за допомогою пульта управління можуть катати батьки, крім цього дитина може сама водити авто використовуючи для цього кермо і педаль газу.
Дитячий електромобіль M 4180EBLR виглядає дуже реалістично, у іграшки відкриваються обидві двері, а також світяться фари, дана модель є стильним, якісним, комфортним і надійним автомобілем, який зможе стати гідним подарунком для дитини.
Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Комфортне шкіряне сидіння
- Колеса EVА-гума (м'які, безшумні) + "простий монтаж"
- Розмір колеса/диска - 28см/20см
- Задні амортизатори
- Два мотори 2х45W, 12V, RPM 11000 об.
- Максимальна швидкість – до 6 кмч
- Акумулятор 12V/7Аh
- Цифровий індикатор заряду батареї
- Зарядка 12V/1000mА, штекер круглий одинарний
- Максимальне навантаження – до 50 кг
- Увімкнення/старт - кнопка
- Звук двигуна при старті
- Функція плавний старт/плавний стоп
- Кількість швидкостей: у машині - 1, на пульті - 3
- Рух вперед/назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світло передніх фар, підсвічування панелі приладів
- Музика, регулювання гучності, звук двигуна, сигнал на кермі
- Додаткові кнопки на панелі, mp3, SD слот, USB
- Пульт керування 2,4G BLUETOOTH (STOP BUTTON) – радіус дії до 50 метрів
- Ремені безпеки: 5-ти точковий
- Двері відчиняються в сторони
- Дзеркала заднього виду
- Ручка-валіза для зручного переміщення
- Матеріал корпусу: ударостійкий пластик
- Вага коробки: 23,8 кг
- Вага електромобіля: 18 кг
- Розміри коробки: 117 х 62 х 35 см
- Розміри електромобіля: довжина - 120см, ширина по дзеркалам/колесам - 77см/63см, висота - 65см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед, Автоматична коробка |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Радіус дії пульта/брелока | 50 м |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Подолання підйому, max | 15 град. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 77 см |
| Висота | 65 см |
| Вага | 18 кг |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Ширина по дзеркалах | 77 см |
| Ширина по колесам | 63 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Mercedes-Benz |
- Ціна: 10 899 ₴









