
Топ продаж
Дитячий електромобіль Mercedes з пультом керування та світло передніх фар Bambi M 4179EBLR-1 Білий
10 299 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4179EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль Mercedes з пультом керування та світло передніх фар Bambi M 4179EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль Bambi M 4179 - це стильна, якісна і функціональна модель, яка гарантує вашій дитині комфортну і безпечну їзду, джип має м'які EVA колеса, а також шкіряне сидіння зі спинкою і ремінцем.
Дитячий електромобіль M 4179 створений у стилі справжнього позашляховика Mercedes, у машини відкриваються двері, а також світяться фари, під час їзди дитина зможе слухати свою улюблену музику, на передній панелі розташована функціональна магнітола.
Дитячий електромобіль Bambi M 4179 підходить, як малюкам, так і досвідченим користувачам, в комплекті є пульт, що дозволяє батькам здійснювати дистанційне керування.
Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Ліцензійна модель має оригінальний значок Mercedes
- Два двигуни 2x25W, 12V/RPM 11000 об.
- Акумулятор 12V/5Ah
- Індикатор заряду батареї
- М'яке шкіряне сидіння
- Відчиняються двері
- М'які колеса EVA
- Розмір колеса - 24 см, розмір диска - 19,5 см
- Задні амортизатори
- Зарядний 12V/800mA, штекер круглий одинарний
- Час на зарядку 8-12 годин
- Старт - кнопка
- Плавний старт та стоп
- Максимальна швидкість - до 4.5 км/год
- Кількість швидкостей: у машині - 1 шт., на пульті - 3 шт.
- Рух вперед-назад - тумблер
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари
- Музика, звук під час старту, регулювання гучності
- Панель: MP3, USB, SD слот
- П'ятиточковий ремінь безпеки
- Дзеркала заднього виду
- Ручка-валіза для зручного переміщення
- Пульт дистанційного керування 2,4G BLUETOOTH (STOP BUTTON)
- Максимальна вантажопідйомність - до 25 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Вага коробки: 17,5 кг
- Вага джипу: 14,5 кг
- Розміри коробки: 105х55х33 см
- Розміри джипа: довжина - 107 см, ширина по дзеркалах/колесах - 70см/54см, висота - 55 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 4.5 км/год |
| Передачі | 1 швидкість назад, 2 швидкості вперед, Автоматична коробка |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 107 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 55 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 240 мм |
| Діаметр задніх коліс | 240 мм |
| Ширина по дзеркалах | 70 см |
| Ширина по колесам | 54 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із маркою | Mercedes-Benz |
- Ціна: 10 299 ₴









