
Дитячий спортивний електромобіль з музикою та підсвічуванням задніх коліс Bambi M 5051EBLR-6 Жовтий
9 699 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5051EBLR-6
Дитячий спортивний електромобіль з музикою та підсвічуванням задніх коліс Bambi M 5051EBLR-6 Жовтий
Дитячий електромобіль M 5051EBLR, шкіряне сидіння - відмінно підійде навіть діткам, які самі поки що не можуть водити авто, їх за допомогою пульта керування можуть катати батьки, також машиною можна керувати з кабіни за допомогою керма та педалі газу, дана модель порадує дитину наявністю відмінних світлових та звукових ефектів, що роблять поїздку ще цікавішою.
Дитячий електромобіль M 5051EBLR має комфортне сидіння з екошкіри, маленького водія можна пристебнути до сидіння ременем безпеки, колеса у машини виконані з EVA, що сприяє більш м'якій та комфортній їзді.
Дитячий електромобіль M 5051EBLR має приголомшливий дизайн, виконаний у стилі справжнього спортивного автомобіля, іграшка порадує дитину високою якістю, комфортом та функціональністю.

Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал машини: пластик
- Матеріал сидіння: еко-шкіра
- Максимально допустиме навантаження: до 80 кг
- Мотор: 2мот*25W
- Батарея: 1акум12V9AH
- Час зарядки: 6-8 год
- Старт: з кнопки, Звук при старті, Плавний старт у звичайному режимі
- Світло: Фари - передні та задні, Кнопка - вкл/викл світла
- Звук: Музика - USB, сигнал - на кермі, BLUETOOTH,
- Рух вперед/назад: кнопка
- Сидіння: 1 місцеве
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 120 см
- Ширина: 60 см
- Висота: 47 см
- Вага: 16 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Передні фари, Світлові ефекти |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 47 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 9 699 ₴







