
Дитячий двомісний Багі на пульті керування зі світловим ефектом Bambi M 4920EBLR-7 Помаранчевий
22 549 ₴
20 299 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4920EBLR-7
Дитячий двомісний Багі на пульті керування зі світловим ефектом Bambi M 4920EBLR-7 Помаранчевий
Дитячий електромобіль M 4920EBLR двомісний, Багі — являє собою великий двомісний Багі, на якому одночасно зможуть кататися двоє діток, ця модель забезпечена двома дуже потужними моторами й акумулятором великої місткості, що дає змогу їздити без підзаряджання тривалий час.
Дитячий електромобіль M 4920EBLR має великі EVA-колеса, а також амортизатори, що забезпечує м'яку та комфортну їзду навіть по поганому покриттю, високий кліренс дає змогу кататися на джипі по траві та бездоріжжю, а запас потужності долати круті гірки та підйоми.
Дитячий електромобіль M 4920EBLR має просте ручне керування, яке здійснюється за допомогою керма та педалі газу, також машиною можуть керувати батьки за допомогою пульта.

Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Два мотори 2х240W/24V
- Акумулятор 24V/7AH
- Індикатор заряду батареї
- Двомісне шкіряне сидіння
- Відчиняються двері
- М'які EVA-колеса
- Амортизатори
- Час заряджання 10-12 годин
- Заряджання 24V/1000mA, штекер круглий одинарний
- Старт — кнопка, педаль газу
- Плавний старт у звичайному режимі
- Максимальна швидкість — до 8 км/год
- Рух уперед-назад
- Світлові та звукові ефекти, світяться передні фари
- Музика, звук під час старту, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, MP3, USB-роз'єм
- Триточковий ремінь безпеки
- Максимальне навантаження — до 60 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4G
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 144 см
- Ширина за дзеркалами/на колесах: 83 см
- Висота:79 см
- Вага: 41,94 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Баггі |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 144 см |
| Ширина | 83 см |
| Висота | 79 см |
| Вага | 41.94 кг |
| Діаметр передніх коліс | 370 мм |
| Діаметр задніх коліс | 370 мм |
| Відстань від сидіння до педалей | 39 см |
| Ширина по дзеркалах | 83 см |
| Ширина по колесам | 83 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 24 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 20 299 ₴











