
Дитяча каталка-толокар Lamborghini із зручним музичним кермом Bambi 660-5 Зелений
3 299 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 660-5
Дитяча каталка-толокар Lamborghini із зручним музичним кермом Bambi 660-5 Зелений
Дитяча каталка-толокар Bambi 660 – стане першим транспортним засобом, на якому ваш малюк зможе кататися без сторонньої допомоги, машина-каталка має чудовий дизайн, виконаний у стилі справжнього спорткара Lamborghini , спереду є фари та фірмовий значок .
Дитяча каталка підходить діткам від одного року, має зручну конструкцію і легке керування, для їзди дитина повинна відштовхуватися ногами від землі, зручне сидіння, має спинку, під сидінням є багажник, в ньому можна возити іграшки.
Толокар має колеса з декоративними дисками, на кермі розташована музична панель, що зробить катання ще цікавішим, це не тільки красива, але й дуже корисна іграшка, з нею дитина зможе зміцнити всі групи м'язів та розвинути координацію.
Характеристики:
- Тип: толокар
- Гарний дизайн
- Музичний кермо
- Комфортне сидіння зі спинкою
- Кермо: Звук, працює від 2-х батарейок АА (у комплект не входять)
- Звукові ефекти
- Пластикові колеса
- Під сидінням є багажник
- Для дітей від 1 року
- Допустиме навантаження: до 25 кг
Габаритні розміри машини:
- Довжина: 68 см
- Ширина: 28 см
- Висота до керма: 38 см
- Висота від підлоги до сидіння: 26 см
- Вага: 2.6 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 2.6 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 68 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 28 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Навантаження | 25 кг |
| Кермо | звук, працює від 2 батарейок АА (до комплекту не входять) |
- Ціна: 3 299 ₴








