
Дитяча каталка-толокар у вигляді Вантажівки Mercedes зі світлом передніх фар і пищалкою на кермі Bambi 656-4 Синій
2 999 ₴
2 499 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 656-4
Дитяча каталка-толокар у вигляді Вантажівки Mercedes зі світлом передніх фар і пищалкою на кермі Bambi 656-4 Синій
Дитяча каталка-толокар Bambi 656 – стане першим транспортним засобом, на якому ваш малюк зможе кататися без сторонньої допомоги, машина-каталка має чудовий дизайн, виконаний у стилі справжньої вантажівки Mercedes, спереду є фари та фірмовий значок .
Дитяча каталка підходить діткам від одного року, має зручну конструкцію і легке керування, для їзди дитина повинна відштовхуватися ногами від землі, зручне сидіння, має спинку, під сидінням є багажник, в ньому можна возити іграшки.
Толокар має колеса з декоративними дисками, на кермі розташована музична панель, що зробить катання ще цікавішим, це не тільки красива, але й дуже корисна іграшка, з нею дитина зможе зміцнити всі групи м'язів та розвинути координацію.
Характеристики:
- Виробник: Bambi
- Тип: толокар - вантажівка
- Гарний дизайн
- Кермо: пищалка
- Світло: передні фари
- Батарейки: працює від 2-х батарей АА (у комплект не входять)
- Комфортне сидіння зі спинкою
- Звукові ефекти
- Пластикові колеса
- Під сидінням є багажник
- Для дітей від 1 року
- Колеса: 14 см
- Допустиме навантаження: до 25 кг
Габаритні розміри машини:
- Довжина: 62 см
- Ширина: 27 см
- Висота до спинки: 43 см
- Висота до керма: 45 см
- Висота від підлоги до сидіння: 29 см
- Вага: 2.7 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 2.7 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 62 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Спецтехніка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 27 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Навантаження | 25 кг |
| Кермо | звук, працює від 2 батарейок АА (до комплекту не входять) |
- Ціна: 2 499 ₴









