
Топ продаж
-5%
Дитяча каталка-толокар із батьківською ручкою та чотири мелодії Bambi Z321-8 Малиновий
1 999 ₴
1 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 560-19-65
Менеджер
- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Z321-8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча каталка-толокар із батьківською ручкою та чотири мелодії Bambi Z321-8 Малиновий
Каталка-толокар з батьківською ручкою Bambi Z 321 - має зручне сидіння ергономічної форми, під ним є багажник, в якому дитина зможе возити пляшечку з водою та іграшки, дана модель має стійку конструкцію, що забезпечує безпеку дитини під час їзди.
Дитяча каталка-толокар Z 321 обладнана знімною батьківською ручкою та страхувальним бампером, що дозволяє батькам катати на машині малюків, для зручності дитини в даній моделі є підставки для ніг.
Дитяча каталка-толокар Z 321 має гарний дизайн і своїм зовнішнім виглядом нагадує справжній автомобіль, спереду є фари, а колеса обладнані декоративними ковпаками, даний толокар є комфортною і функціональною моделлю, кататися на якій весело і цікаво.

Характеристики:
- Габаритний розмір: висота (з батьківською ручкою) – 84,5см, довжина – 84,5см, ширина – 45,5см.
- Висота до сидіння – 23см. Висота до керма – 38см.
- Музика (4 мелодії). Працює від 2-х батарейок АА – батарейки в комплект не входять.
- Багажник (під сидінням).
- Підставка для ніг.
- Діаметр колеса – 12см.
- Передні колеса - 360.
- Вага – 3,2 кг.
- Розмір коробки – 63-30-32,5см. Вага - 3,85 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 3.2 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 84.5 см |
| Довжина | 84.5 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Ручка для батьків |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 45.5 см |
- Ціна: 1 899 ₴







