
Дитячий Джип на акумуляторі та радіокеруванні Bambi M 4863EBLR-1 Білий
16 899 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4863EBLR-1
Дитячий Джип на акумуляторі та радіокеруванні Bambi M 4863EBLR-1 Білий
Дитячий електромобіль M 4969EBLR (24V) двомісний - є стильним, потужним і функціональним джипом, який зможе забезпечити дитині веселе і цікаве проведення часу, корпус іграшки виконаний з міцного пластику, що забезпечує йому надійність і довговічність.
Дитячий електромобіль M 4969EBLR (24V) має двомісне сидіння, завдяки чому на ньому одночасно зможуть їздити двоє дітей, сидіння виконане з екошкіри, діток можна пристебнути ремінцем безпеки, колеса біля джипа зроблені з м'якого EVA, ззаду є амортизатори.
Дитячий електромобіль M 4969EBLR (24V) зможе розважити дитину відмінними світловими та звуковими ефектами, у джипа красиво світяться фари, а також є музика, в комплектацію входить пульт дистанційного керування.
Характеристики:
- Країна виробник:: Китай
- Виробник: Bambi
- Матеріал коліс: EVA
- Матеріал: пластик
- Матеріал сидіння: шкіра
- Чотири мотори 4х35W/12V
- Акумулятор 12V/12AH
- Індикатор заряду батареї
- Шкіряне сидіння
- М'які колеса EVA
- Відчиняються двері
- Час на зарядку 8-10 годин
- Заряджання 12V/1000mA
- Старт – кнопка, педаль газу
- Плавний старт у звичайному режимі
- Максимальна швидкість – до 6 км/год
- Рух вперед-назад - перемикач
- Світлові та звукові ефекти, фари, що світяться
- Музика, звук при старті, регулятор гучності
- Додаткові кнопки на панелі, MP3, USB роз'єм
- Ремінь безпеки
- Максимальне навантаження – до 35 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4 G BLUETOOTH.
Габаритні розміри машини та вага:
- Довжина: 140 см
- Ширина: 82 см
- Висота: 76 см
- Вага: 31 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Особливості | Звукові ефекти, Передні фари, Дзеркала заднього виду, Світлові ефекти, Ремені безпеки, Запасне колесо, MP3-роз'єм, Відчиняємі дверцята, Регулятор гучності, Мелодії, Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 76 см |
| Діаметр задніх коліс | 360 мм |
| Діаметр передніх коліс | 360 мм |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 82 см |
| Ширина по дзеркалах | 75 см |
| Ширина сидіння | 34 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 16 899 ₴



