
Зручний бустер автокрісло зі спинкою та кріплення Isofix від 6 до 12 років EL CAMINO ME 1112 Anthracite Чорний
2 249 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 140-01-12Менеджер
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ME 1112 Anthracite
Зручний бустер автокрісло зі спинкою та кріплення Isofix від 6 до 12 років EL CAMINO ME 1112 Anthracite Чорний
Безпека вашої дитини завжди на першому місці, незалежно від її віку. З бустером автокріслом EL CAMINO із системою кріплення Isofix, ви отримуєте надійне забезпечення безпеки, що відповідає найновішим стандартам i-Size.
Цей бустер ідеально підходить для дітей зі зростом від 125 до 150 см або вагою від 25 до 36 кг, які вже цікаво розглядають навколишній світ під час поїздок. Весь дизайн сидіння розроблений з урахуванням їх потреб, включаючи підняту спинку та зручні підлокітники.
Бустер EL CAMINO відповідає найсучаснішим стандартам безпеки, включаючи ECE R129 або i-Size, та обладнаний системою кріплення Isofix, забезпечуючи додаткову надійність при зіткненнях, включаючи фронтальні та бічні удари.
Автокрісло EL CAMINO створено спеціально для активних та допитливих дітей.
Практичний дизайн у поєднанні із зручним сидінням дозволяє малюкам завжди залишатися на зв'язку з подіями за вікном. Піднята спинка забезпечує додаткову підтримку, а підлокітники додають комфорту під час поїздок.
М'яке та зручне сидіння створює атмосферу, в якій діти можуть розслабитися та насолоджуватися поїздкою.
На тривалих поїздках бустер EL CAMINO надає усю необхідну підтримку для комфортної подорожі.
Приємним доповненням є знімний чохол, який легко випрати та підтримувати чистоту.
Характеристики:
- Група: 3 (22-36 кг)
- Виробник: EL CAMINO
- Тип кріплення: Isofix
- Тип автокрісла: Бустер
- Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 до 12 років |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | Без ременів |
| Виробник | El Camino |
| Колір | Чорний |
| Бустер | Так |
| Захист від бічних ударів | Ні |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Кишені для аксесуарів | Ні |
| Підстаканники | Немає |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 19 см |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 2 249 ₴


